środa, 8 marca 2017

Matt Wagner krótko o "Mage: The Hero Denied"

Jedną z zapowiedzi Image, która wywołała najwięcej poruszenia, było ogłoszenie publikacji finałowej odsłony trylogii Matta Wagnera, której początek datuje się na 1984 rok. Czego dowiedzieliśmy się już teraz na temat "Mage: The Hero Denied"?
Jak widać na powyższym obrazku, przybliżona data wydania to lato 2017 roku, a więc przerwa od finału drugiego woluminu trwała raptem osiemnaście lat.

Dla tych z Was, którzy nie znają tego tytułu, opowiada on o losach Kevina Matchsticka. Chłopak pewnego dnia wchodzi w posiadanie magicznego kija bejsbolowego oraz nadludzkich mocy. Z czasem okazuje się, że jego broń to Excalibur, obdarował go nim Merlin, a on sam jest kimś w rodzaju reinkarnacji króla Artura.

Finałowa odsłona trylogii, a więc "Mage: The Hero Denied" ukazywać będzie się w takim samym stylu jak obie poprzednie. Oznacza to, że otrzymamy 15 numerów z których ostatni będzie mieć podwójną objętość. Scenariuszem i rysunkami zajmować będzie się oczywiście Matt Wagner, zaś za kolory odpowiedzialny będzie jego syn - Brennan.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz