wtorek, 14 marca 2017

Kolejne tytuły z Image w zapowiedziach Mucha Comics!!!

Jakiś czas temu informowałem na blogowym Facebooku, że portugalski oddział wydawnictwa Mucha Comics zapowiedział trzy komiksy: "Iron Fista" z Marvela, a także "The Goddamned" oraz "Jupiter's Legacy". Nieco później pojawiła się grafika zapowiadająca nie jeden, a aż cztery komiksy mojego "ulubieńca" Marka Millara. I w końcu odezwał się nasz rodzimy wydział Muchy, potwierdzając publikację między innymi dwóch tytułów tego ostatniego.
Jak widać na zaprezentowanej grafice, do sprzedaży w naszym kraju trafią zasygnalizowane wcześniej w Portugalii "Jupiter's Legacy" (z rysunkami Franka Quitely'ego) oraz "MPH" (ilustracje Duncana Fegredo). Niestety niewiele można napisać o datach wydania tych dwóch pozycji. "Secret Service" ma trafić do sprzedaży w maju, zaś reszta pozycji została zapowiedziana na okres 2017-2019.

W dalszej części posta leci już moje gdybanie, którego nie powinniście brać za nic pewnego.

Po pierwsze: wydaje mi się, że zapowiedzenie przez Mucha Comics pierwszego tomu "The Goddamned" to kwestia kilku lub kilkunastu dni.

Po drugie: zauważyłem w paru miejscach pytania o "Starlight" w tych zapowiedziach. Przypomnę, że swego czasu bardzo ciepło o tym komiksie wypowiadał się Kuba Pietrasik z Taurus Media.

Po trzecie: wcale nie jest powiedziane, że to wszystkie zapowiedzi komiksów Millara od Muchy.

I wreszcie po czwarte: pamiętajcie, że wkrótce jakieś tytuły zapowiedzieć powinno Non Stop Comics.

Źródło: Facebook

1 komentarz:

  1. Film Kngsman był świetny, więc może i na komiks się skuszę.

    OdpowiedzUsuń