poniedziałek, 27 marca 2017

Image na ekranach #65

Tym razem nazbierało mi się dość sporo rzeczy do przekazania. W rozwinięciu posta znajdziecie kilka filmików, trochę cyferek i garść bardziej lub mniej intrygujących informacji. Najwięcej tradycyjnie o bohaterach zombie-apokalipsy, lecz zacznę od czegoś z zupełnie innej beczki.
Do dość szerokiego zestawu tytułów, które być może kiedyś pojawią się na małym bądź dużym ekranie właśnie dołączył kolejny komiks d Image. Tym razem jest to znane także i w naszym kraju "The Pro" Gartha Ennisa, Jimmy'ego Palmiottiego oraz Amandy Conner.

Historia prostytutki, która pewnego dnia odkrywa iż posiada szereg supermocy, czym zwraca na siebie uwagę największej ekipy herosów na świecie doczekała się już siedmiu dodruków w Image Comics. Tym razem może pojawić się na kinowych ekranach dzięki studiu Paramount Pictures. Producentem został Erwin Stoff, zaś Zoe McCarthy zatrudniono na stanowisko scenarzystki.

Źródło: Deadline
------------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem Sina Grace udostępnił na swoim YouTube'owym koncie drugi sezon miniserialu opartego na jego własnym komiksie, jakim jest "Self-Obsessed". Pojawiło się pięć odcinków, w których powrócili wszyscy aktorzy znani z pierwszej serii. W roli głównej, oczywiście, sam Sina Grace.
------------------------------------------------------------------------------------
Pojawił się także trailer kolejnego epizodu trzeciego sezonu gry "The Walking Dead" od studia Telltale.
------------------------------------------------------------------------------------
Za nami kolejne dwa epizody siódmego sezonu serialowego wcielenia "The Walking Dead". Tym razem poradziły sobie one w kratkę.

7x13 - około 10 676 000 widzów (wzrost o 5,05%)
7x14 - około 10 318 000 widzów (spadek o 3,35%)

W chwili obecnej nie ma jeszcze informacji na temat wyników oglądalności wczoraj wyemitowanego epizodu. Niemniej wydaje się, że serialowi uda się w tym sezonie uratować przed spadkiem oglądalności poniżej progu dziesięciu milionów widzów.

Źródło: TV Series Finale
------------------------------------------------------------------------------------
Cuda jednak się zdarzają. Dave Erickson, który wraz z Robertem Kirkmanem odpowiadał za kształt trzech sezonów "Fear the Walking Dead" (odcinki najnowszej serii są już niemal w całości nakręcone) odchodzi ze stanowiska producenta. Nie jest to jednak kara za totalnie zepsutą drugą serię, lecz awans. Nadal zostanie producentem wykonawczym, lecz jeżeli serial otrzyma zamówienie na czwartą serię, nastąpi zmiana na stanowisku showrunnera.

Osobiście obstawiam, że ten nieudany eksperyment zostanie na trzeciej serii zakończony.

Źródło: Na Ekranie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz