niedziela, 26 marca 2017

Ruszył czerwcowy preorder na ATOM Comics

Tym razem chłopcy z ATOM Comics nie dali nam zbyt długo czekać i na stronie sklepu już pojawił się najnowszy preorder. W nim 104 pozycje od Image Comics, a ja w tym poście postaram się nakierować Was na moim zdaniem najciekawsze pozycje.

Zacznijmy od zaplanowanych na czerwiec premier. Bo nich zaliczę także "Bitch Planet: A Triple Feature", ponieważ wedle zapowiedzi tego typu wydań ma być w przyszłości więcej. Oczywiście nadal bardziej mnie interesują losy drugiego wydania zbiorczego, ale i ten zeszyt zapowiada się ciekawie. I nie powinien mieć opóźnień. Z tych już "właściwych" premier zdecydowanie jest w czym wybierać. Gail Simone zaliczy w czerwcu swój debiut w Image wraz z pierwszym numerem "Crosswind", a jej nazwisko gwarantuje dobry poziom historii. "Divided State of Hysteria" z kolei może być tytułem bardzo kontrowersyjnym. Autorem Howard Chaykin. Na blogu wspominałem już o "Kill the Minotaur" i uważam, że może być to ciekawy tytuł. Czerwiec to także miesiąc premier dwóch miniserii, na które mocno liczę. Są to "Shirtless Bear-Fighter" oraz długo wypatrywane "Winnebago Graveyard". I wreszcie wspomnieć trzeba o one-shocie w którym powrócicie do świata "Bulletproof Coffin".

Czerwiec jest także miesiącem, w którym do końca dobiegnie kilka naprawdę wartościowych tytułów. Pożegnamy się z "The Few", "Green Valley", "Hadrian's Wall" czy wreszcie "They're Not Like Us". Dwa z nich raczej na pewno doczekają się recenzji na blogu. Trzeci... być może. Zgadniecie które? Oprócz tego warto zwrócić uwagę na jubileuszowe odsłony "Savage Dragona" oraz "Spawna" czy też nowe otwarcie na łamach antologii "Sun Bakery".

Przechodzimy do wydań zbiorczych. Wraz z zeszytowym sequelem, do sprzedaży trafi nowe wydanie zbiorcze serii "Bulletproof Coffin". Oprócz tego pojawiły się zapowiedzi kilku wydań zbiorczych, wokół których warto się zakręcić. Są to czwarty "Descender", siódma już odsłona "East of West", zbyt długo wyczekiwany komplet "Loose Ends", drugie tomy rewelacyjnych "Monstress" czy "She-Wolf" oraz piąta odsłona "The Wicked + The Divine".

I wreszcie coś dla kolekcjonerów z zasobniejszym portfelem. Tym razem wypatrzyłem trzy ciekawe pozycje. Są to kompletne wydanie "Astounding Wolf-Mana" w twardej oprawie. Oprócz tego pojawi się trzeci i finałowy "Chew Smorgasbord Edition", a także "Tokyo Ghost Deluxe Edition" zbierający całość serii z masą dodatków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz