czwartek, 16 kwietnia 2015

Image na ekranach #14

Zaledwie pięć dni minęło od poprzedniej odsłony "Image na ekranach". W tym czasie udało mi się na kilka mniej ważnych informacji oraz jedną, o której warto wspomnieć już teraz. Jest to news o podpisaniu umowy pomiędzy studiem Skybound Roberta Kirkmana i wytwórnią Universal Studios.
Tym razem jednak nie mamy do czynienia z umową na ekranizację konkretnego komiksu, a jedynie tak zwany układ "first look". Oznacza on, że studio Universal ma pierwszeństwo w kolejce do podpisywania umów na ewentualne ekranizacje. Jeśli ktoś inny będzie zainteresowany przeniesieniem któregoś z komiksów Kirkmana na wielki ekran, nie tylko będzie musiał dogadać się z twórcą, ale także mieć oficjalną zgodę Universal.

Rozpoczęcie takiej współpracy wydaje się nie być przypadkowe i już rozpoczęto spekulować, który tytuł ma szansę na ekranizację. Nic bardziej mylnego. Pierwszym efektem podpisanej umowy ma być dystrybucja przez Universal wyprodukowanego siłami Skybound filmu "Air". Na jego temat nie wiadomo zbyt wiele oprócz tego, że nie jest ekranizacją komiksu.
-----------------------------------------------------------------------------------
YouTubowy kanał ScreenCrush udostępnił taki oto krótki film.
-----------------------------------------------------------------------------------
Pierwsze spekulacje dotyczące szóstego sezonu "The Walking Dead" stały się faktem za sprawą Stevena Yeuna, który w udzielonym wywiadzie użył takich słów:

"Scenarzyści robią wszystko, by koncentrować się na rzeczach, które mają sens i jakiś cel. Uważam więc, że jeśli będę musiał odejść, to mój bohater odejdzie w wielkim stylu."

Oczywiście te dwa zdania zaraz rozbudziły zwolenników szybkiego pojawienia się Negana w serialu.
-----------------------------------------------------------------------------------
I na deser zbiór figurek bohaterów, którzy debiutowali w komiksach z logo Image na okładce. Znajdziecie je klikając TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz