środa, 17 lutego 2016

Zapowiedzi Image na maj 2016

Wczoraj ukazały się całkowite zapowiedzi wydawnictwa Image Comics na tegoroczny maj. TUTAJ znajdziecie do nich odnośnik. Ja jednak, zgodnie z przyjętą już tradycją, znacznie bardziej pochylę się nad nimi przy okazji startu najbliższego preordera w sklepie ATOM Comics, niemniej i tak o kilku rzeczach już teraz wspomnieć wypada.
Maj przyniesie nam dwie interesujące premiery. Pierwszą z nich jest miniseria "3 Floyds: Alpha King", przy której palce maczały takie nazwiska jak Brian Azzarello, Simon Bisley czy Ryan Browne. Jeśli to nie służy za rekomendację, to ja już nie wiem co może Was zachęcić. Drugim majowym debiutem będzie zasygnalizowane jeszcze w zeszłym roku "Renato Jones: The One%" autorstwa Kaare Andrewsa i napiszę szczerze, to właśnie po tym tytule spodziewam się nawet więcej.

Z wakacji powróci kilka serii. Odetchnąć mogą ci z Was, którzy obawiali się o losy "Island" - siódmy numer pojawi się w maju. Ponadto na sklepowych półkach znowu zawitają "The Beauty", "Nailbiter", "Faster Than Light" oraz "Manifest Destiny".

Tradycją zaś stało się zapowiadanie przez Image wydań zbiorczych z jeszcze większym wyprzedzeniem. W zapowiedziach widzimy naprawdę potężną ilość wydań zbiorczych, ponieważ jest ich ponad dwadzieścia.Tymczasem niemal połowa z nich nie ukaże się w maju, a w czerwcu. Dlatego ponownie nalegam, byście zwracali uwagę przy składaniu zamówień. W oczy rzuciły mi się raptem dwa komiksy w cenie dziesięciu dolarów i będą to pierwszy tom "The Violent" oraz "ID", o którym wspomniałem jakiś czas temu na blogu.

Pomimo tego bogactwa, moja lista zakupów nie robi wrażenia. Sięgnę oczywiście po szósty tom "Sagi", przywołane "ID" oraz kolejny zeszyt "Monstress" i to w sumie tyle :)

Źródło obrazka: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz