niedziela, 7 lutego 2016

Image na ekranach #34

Niespełna miesiąc upłynął od ostatniego pojawienia się tej rubryki na blogu. Tymczasem kilka interesujących newsów pojawiło się w ostatnich dniach, które warto tu opublikować. Prawdę powiedziawszy pisania dużo mnie nie czeka, niemniej i tak dalszą część posta ukryję w rozwinięciu. Znajdą się także dwa filmiki. Klikajcie, czytajcie i oglądajcie :)
Co wreszcie ruszyło się w kwestii ekranizacji serii "Descender". Jak zapewne pamiętacie, Jeff Lemire oraz Dustin Nguyen sprzedali prawa do ekranizacji swojego komiksu jeszcze zanim wylądował on na sklepowych półkach i od tego czasu trwała cisza. Aż do teraz, ponieważ dowiedzieliśmy się, że studio Sony zatrudniło człowieka, który ma napisać scenariusz. Jest to Jesse Wigutow, który nie pierwszy raz będzie mieć do czynienia z tego typu pracą.

Pytanie tylko, czy to na pewno dobry znak? Wigutow bowiem pisał scenariusze do takich projektów jak "Fire", restart serii "The Crow" oraz sequel filmu "Tron: Legacy". Ich cechą wspólną jest to, że żaden z nich nie został zrealizowany ;)

Źródło: CBR
--------------------------------------------------------------------------
Tymczasem już wkrótce marka "The Walking Dead" rozszerzy się o kolejny, interesujący produkt. Na Kickstarterze z wielkim sukcesem wciąż toczy się zbiórka na grę planszową o tytule "All Out War".
To, co widzicie na powyższym obrazku, zapewne jeszcze mocno się zmieni. Taką bowiem grafikę umieszczono w momencie, gdy gra potrzebowała 50 tysięcy dolarów, by się ufundować. W momencie gdy piszę te słowa, "All Out War" osiągnęło już ponad 257 tysięcy, a zbiórka trwać będzie jeszcze 22 dni. Obecnie trwa walka o to, by płaskie papierowe barykady w grze zostały zastąpione trójwymiarowymi i plastikowymi. Losów projektu możecie doglądać pod linkiem źródłowym.

Źródło: Kickstarter
--------------------------------------------------------------------------
Serwis BoardGaming.com pochwalił się otrzymanym egzemplarzem długo wyczekiwanej karcianki "Chew". Recenzje dopiero zaczną się pojawiać, chociaż podobno gameplay prezentuje się wyśmienicie, to jednak pierwsze zdziwienie już jest. Twórcom zarzuca się, że znacznie przesadzili z rozmiarem pudelka do gry. Czy jest to uzasadnione? Sprawdźcie materiał z unboxingu.
--------------------------------------------------------------------------
I coś na deser. Serwis Bleeding Cool donosi, że w serialu "Big Bang Theory" pojawiła się krótka scena dotycząca wydania deluxe "Sagi".
Źródło: Bleeding Cool

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz