czwartek, 11 lutego 2016

Image na ekranach #35

Powrót serialowego wcielenia "The Walking Dead" już za parę dni. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej materiałów. Wśród nich sporo mało ciekawego stuffu, ale znalazły się także wyjątki. To w dużej mierze im poświęcony będzie ten post.

Uwaga, w środku nadziejecie się na spoilery, więc uważajcie.

Na dobry początek, udostępnione przez stację AMC, cztery minuty rozpoczynające najnowszy odcinek serialu. Jako że dobry wujek YouTube nie udostępnia tego filmu w naszym kraju, skorzystać muszę z linka odsyłającego Was do mojej "ukochanej" strony. Postarajcie się nie spędzić tam więcej czasu, grozi urazem mózgu ;)

-------------------------------------------------------------------------------
SPOILER!!!

Tymczasem jak koncertowo dać ciała przy promowaniu nowych odcinków "The Walking Dead", pokazali nam Rosjanie. Tamtejszy oddział FOXa postanowił zareklamować zbliżające się epizody serią teaserów, "przy okazji" zdradzając masywny spoiler dotyczący jednej z postaci. Oto i ich dzieło.
Oczywiście osoby zaznajomione z komiksem nie widzą tu nic nadzwyczajnego, wszak Carl również stracił oko na łamach serii "The Walking Dead".

Przyznać trzeba, że produkcja nie ma ostatnio szczęścia do działań marketingowych. Najpierw samo AMC wywaliło spoiler dotyczący losów Deanny, a teraz nie popisali się Rosjanie.

Źródło: SpoilerTV
-------------------------------------------------------------------------------
Pozostajemy w zombie-tematach. Luty jak zwykle jest dużym miesiącem dla fanów "The Walking Dead". Na dniach bowiem do sprzedaży trafi nowa gra od studia Telltale Games, którą jest oczywiście nieco opóźniona produkcja poświęcona postaci Michonne.

Przypomnę, że gra opowie o losach tytułowej bohaterki pomiędzy 127 i 139 numerem serii oraz podzielona będzie na trzy epizody. Całkowity koszt "The Walking Dead: Michonne" wynosić ma piętnaście dolarów, a kolejne epizody wypuszczane będą co miesiąc.

Źródło: Comic Alliance
-------------------------------------------------------------------------------
I na koniec coś dla tych z Was, którzy przypadkiem mogą w najbliższym czasie przebywać w Irlandii.
Declan Shalvey oraz Jordie Bellaire otworzyli dla chętnych swoje studio. Więcej na ten temat w linku źródłowym, który znajdziecie poniżej.

Źródło: Newsarama

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz