czwartek, 4 lutego 2016

"I.D." Emmy Rios wychodzi z antologii "Island"

Jak donosi serwis Bleeeding Cool, publikowana w odcinkach na łamach magazynu "Island" historia pod tytułem "I.D." autorstwa Emmy Rios, już w czerwcu doczeka się wydania zbiorczego.
Będzie to pierwszy taki przypadek w historii magazynu i jednocześnie prognostyk na przyszłość. Wydaje się bowiem uzasadnione twierdzenie, że czytelnicy mogą śmiało oczekiwać w kolejnych miesiącach następnych zapowiedzi tytułów, publikowanych dotąd na łamach "Island".

Według cytowanych źródeł, wydanie zbiorcze kosztować ma dziesięć dolarów. Amazon w chwili obecnej informuje o cenie okładkowej w wysokości piętnastu, lecz potwierdzono, iż jest to błąd.

Klikając w link źródłowy, możecie zapoznać się z kilkoma stronami początkowego rozdziału "I.D.". Ja w swoim imieniu gorąco polecam zainteresowanie się tym tytułem, ponieważ znakomita większość komiksów publikowanych na łamach "Island" stoi na naprawdę wyśmienitym poziomie.

Źródło: Bleeding Cool

2 komentarze:

 1. To jednocześnie dobra i zła wiadomość. Bo fajnie, że to wydadzą, więcej osób będzie mogło poznać tę świetną historię, a z drugiej strony, jak reszta tych lepszych historii zostanie tak zebrana, to wolałbym na nie wydać kasę, zamiast na kolejne numery (choć wątpię bym tak postąpił), ale inni czytelnicy mogą dojść do takich samych wniosków. Mogli się jeszcze z tym trochę wstrzymać.
  btw Dziwne też, że już dwa miesiące z rzędu nie ma Island w zapowiedziach... Wiadomo coś więcej o tym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. Nigdzie nie ogłoszono końca projektu, ale też nigdzie nie ogłoszono, że będą takie przerwy w wydawaniu.

   Usuń