czwartek, 11 lutego 2016

Narodziny uniwersum Hawkinsa?

Dla fanów Matta Hawkinsa (hmm... a są tu jacyś?) najnowszy, ósmy już numer "The Tithe" ze studia Top Cow z pewnością będzie dość wyjątkowy. Dlaczego? Otóż jak ujawnił scenarzysta, pojawi się w nim gościnnie główny bohater innego jego komiksu.
Jak się dowiedzieliśmy, "The Tithe #8" zawierać będzie gościnny występ doktora Davida Lorena. Jest to bohater serii "Think Tank", której nowa odsłona miała już od jakiegoś czasu być ponownie w sklepach, ale całkiem niedawno kompletnie zniknęła z zapowiedzi studia Top Cow. Być może powodem tego jest fakt, że oba te tytuły rysować miał jeden i ten sam człowiek - Rahsan Ekedal. Nie jest łatwo narysować dwa zeszyty w miesiąc, zwłaszcza gdy jeden z nich jest podwójnej objętości.

Faktem jest, że nie do końca wiadomo, jaka będzie rola Lorena we wspomnianym komiksie. Hawkins zapewnił jednak, że jeśli spotkanie to spodoba się czytelnikom, w przyszłości temat może wrócić także w innych tytułach. Czy oznacza to, że wymienione dwa komiksy oraz "Postal" czy "The Symmetry" dzieją się w jednym świecie? Niewykluczone. Możliwe jednak także, że związki między tytułami tego scenarzysty są zbliżone do tych z Millarworldu. Jak to tam wygląda, wszyscy wiemy.

Źródło: Bleeding Cool, Twitter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz