poniedziałek, 15 lutego 2016

Mucha Comics zapowiada czwarty tom "Fatale" + tajemnicze info od wydawcy

Poniżej oficjalna zapowiedź wydawnictwa Mucha Comics dotycząca przedostatniego już tomu "Fatale". Zajrzyjcie także na sam koniec posta ;)
Fatale: Modlitwa o deszcz
(Fatale: Pray For Rain)
Tom 4 z 5
Scenariusz: Ed Brubaker (Criminal, Velvet)
Rysunki: Sean Phillips (Marvel Zombies, Hellblazer)
Kolory: Elizabeth Breitweiser
Tłumaczenie: Robert Lipski
Wydawnictwo: Mucha Comics
Liczba stron: 128
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN 978-83-61319-65-8
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 49,00 zł
Premiera: 2 marca 2016
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Fatale #15-19.

Seks, narkotyki, rock and roll i rytualne morderstwa spotykają się w najdziwniejszym i najbardziej ekscytującym tomie serii Fatale. Nicolas Lash stracił wszystko, kiedy spotkał Josephine. Od tej pory maniakalnie jej poszukuje – kolejny trop prowadzi do Seattle. Oto opowieść z lat 90. XX wieku – tragiczna historia grunge’owej kapeli i pięknej kobiety cierpiącej na amnezję. Czy stanie się muzą artystów? A może będzie kimś więcej? I jak poradzi sobie z psychopatycznym mordercą, który poluje na nią od dziesięcioleci?

Autorzy serii, scenarzysta Ed Brubaker (Velvet, Fade Out, Criminal, Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Catwoman: Na tropie Catwoman, Gotham Central) i rysownik Sean Phillips (Criminal, Hellblazer, 7 Psychopaths, Marvel Zombies) nie przestają zaskakiwać.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem na facebookowym profilu Muchy możemy dowiedzieć się, że nie jest wykluczone, iż po zakończeniu publikacji "Fatale", w ofercie wydawnictwa pojawi się inny komiks duetu Brubaker/Phillips ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz