środa, 17 lutego 2016

Moje #45

Nowa dostawa od ATOM Comics wreszcie trafiła w moje skromne progi, a w niej brak najnowszego numeru "I Hate Fairyland". No cóż, wybaczam chłopakom, bo ciała dał Diamond Comics. Na szczęście w paczce i tak znalazło się miejsce dla kilku fajnych kąsków. Szczegóły w rozwinięciu posta.

Pamiętajcie, że także i Wy możecie chwalić się swoimi kolekcjami komiksów z Image. Wystarczy chwycić w ręce aparat fotograficzny, zrobić zdjęcia i wysłać je na ktymczynski[małpa]gmail.com.

Na dobry początek wydania zbiorcze, a wśród nich gwóźdź programu: specjalne wydanie "The Nightly News" z okazji dziesięciolecia publikacji komiksu. Duże, solidne i zachęcające do lektury. Recenzja wkrótce. Obok trzeci tom "The Wicked and the Divine", który zapowiada się równie smakowicie.
Zeszyty reprezentowane są przez same smakowitości. Na dobry początek kolejne numery fenomenalnych graficznie "Black Magick" oraz "Monstress".
Następnie niezmiennie zabawne "I Hate Fairyland" oraz niesamowite "Paper Girls". Tu zwracam się z prośbą do wszystkich, aby rozpocząć akcję postawienia pomnika Brianowi K. Vaughanowi.
Na deser zaś kolejne dwie perełki graficzne. Najnowszy numer serii "Descender" oraz wyłapany za grosze, premierowy numer "Sinergy".
I to wszystko na dziś. Raz jeszcze przypominam o rubryce "Wasze" :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz