czwartek, 22 czerwca 2017

Zapowiedzi Non Stop Comics na wrzesień!

Wydawnictwo Non Stop Comics już wkrótce opublikuje swój katalog z zapowiedziami od września tego roku aż do kolejnego maja. Ujawniono jednak tytuły, które ukażą się podczas Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Będzie to pięć komiksów, z których dwa pochodzą z wydawnictwa Image Comics. Co dokładnie? Tego dowiecie się z rozwinięcia posta.

Wśród zapowiedzi możemy znaleźć:
Paper Girls tom 1
Scenariusz: Brian K. Vaughan
Rysunki: Cliff Chiang
Tłumaczenie: Bartosz Sztybor
Wydawca oryginału: Image Comics
ISBN: 978-83-8110-173-8
Opis: „Paper Girls” to unikatowa mieszanka kultowego dramatu Roba Reinera, „Stań przy mnie” z „Wojną światów” H.G. Wellsa, której bohaterkami są cztery dwunastoletnie roznosicielki gazet. Brian K. Vaughan (Saga, Lost: Zagubieni) napisał wciągającą, nostalgiczną opowieść zakorzenioną w latach 80., traktującą o trudach dorastania i ostatnich dniach prawdziwego dzieciństwa, a narysował ją Cliff Chiang, który nadał jej unikalnego uroku.
 
Rat Queens tom 1: Sass and Sorcery
Scenariusz: Kurtis J. Wiebe
Rysunki: Roc Upchurch
Tłumaczenie: Kamil Śmiałkowski
Wydawca oryginału: Image Comics
ISBN: 978-83-8110-174-5
Opis: Oto fantasy na jakie czekaliście! Co się stanie gdy połączymy Buffy z Tank Girl, rozmnożymy i umieścimy w świecie „Władcy Pierścieni”? Powstaną Rat Queens, czyli pijące na umór, brutalne i wulgarne panny do wynajęcia, za złoto lub gorzałę eliminujące wszelkie okoliczne abominacje. Epicka, mroczna, pełna czarnego humoru seria fantasy, w której zakochacie się bez pamięci.

Jak możemy się dowiedzieć od wydawcy, część tytułów będzie spolszczonych, a okładki są tymczasowe. Komiksy mają być wydawane w miękkich okładkach i w cenach zbliżonych do wydań oryginalnych. Miejmy nadzieję, że wszystkie te informacje zostaną podane szczegółowo już we wspomnianym katalogu.

Źródło: Dzika Banda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz