czwartek, 29 czerwca 2017

Mucha Comics zapowiada "The Fade Out", Non Stop Comics ogłasza pierwsze terminy!

Dzień rozpoczął się bardzo przyjemnie, ponieważ Mucha Comics ogłosiła publikację tytułu, którego część z Was się dawno spodziewała, ale jednak cieszy jego potwierdzenie. Tym samym na sklepowych półkach pojawi się kolejny tytuł duetu Ed Brubaker/Sean Phillips.
Chodzi oczywiście o "The Fade Out". Oryginalnie komiks liczył dwanaście numerów zebranych w trzech tomach, po których też ukazało się wydanie deluxe. Zapowiedź wydawnictwa Mucha zdradza, że tytuł ten ukaże się w przyszłym roku, lecz jak możemy też dowiedzieć się z komentarzy:

"Na miękko?"
"Nie. I na razie* są plany, by bardziej w drugą stronę (3 in 1).
* plany mogą ulec zmianie.
"

Również uważam, że w przypadku tego tytułu lepszym wyjściem byłoby opublikowanie jednego wypasionego tomu, zamiast trzech cieniutkich (po około 100 stron) w twardej oprawie.

Jeśli chodzi o "Wytches", komunikat jest następujący:
"Leży w drukarni. Gdy będziemy wiedzieć, kiedy się wydrukują, poinformujemy w osobnym komunikacie. Kwestia kilku tygodni."


Tak z kolei prezentuje się plan wydawniczy Non Stop Comics na wrzesień, lecz jak zapewnia wydawnictwo, wszystkie wymienione tytuły powinny być już dostępne na MFKiG. Oba tytuły z Image opublikowane zostaną w miękkiej okładce bez skrzydełek, lecz na razie nie jest jeszcze znana cena. Tę poznamy gdy pojawi się wreszcie katalog, co ma ponoć nastąpić "lada dzień". Czekamy :)

Źródła: Facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz