środa, 28 czerwca 2017

Image na ekranach #73

Tym razem czeka na Was dość nietypowa odsłona rubryki "Image na ekranach", ponieważ pierwszy raz od dłuższego czasu nie jest ona zdominowana przez serialowe wcielenia dziel Roberta Kirkmana. Ponadto dorzuciłem także co nieco o figurkach, które dostępne będą jedynie podczas tegorocznego San Diego Comic Conu. Szczegóły oczywiście w rozwinięciu posta.
Powyżej widzicie okładkę zapowiedzianego na wrzesień komiksu "Son of Shaolin", który opublikowany zostanie przez studio Top Cow. Jego twórcy - Jay Lingino oraz Caanan White ogłosili, że sprzedali prawa do ekranizacji swego dzieła studiu Seven Bucks Productions. Jeśli nazwa ta niewiele Wam mówi, to informuję, iż jednym z jego założycieli jest Dwayne "The Rock" Johnson, w związku z czym już pojawiły się pogłoski, że zagra on jedną z ról w ewentualnym filmie.

"Son of Shaolin" ma być opowieścią kung-fu w klimatach Harlemu. Głównym bohaterem komiksu będzie czarnoskóry nastolatek, który odkrywa, że jest potomkiem członków tajnego kultu Shaolin Elders, a jego tropem podąża morderca, który pozbawił już życia członków jego rodziny. Kyrie rozpoczyna trening sztuk walki, by móc mieć szansę uratować swoje życie.

Źródło: Bleeding Cool
-----------------------------------------------------------------------------
Za nami kolejne dwa odcinki trzeciego sezonu "Fear the Walking Dead". Rzućmy więc okiem na wyniki oglądalności.

3x04 - około 2 396 000 widzów (spadek o 4,31%)
3x05 - około 2 499 000 widzów (wzrost o 4,30%)
-----------------------------------------------------------------------------
"I Kill Giants" mocno zmierza ma wielki ekran. Komiks Joe Casey'a oraz Kena Niimury w 2008 roku był wydawniczym fenomenem i zebrał masę branżowych nagród. Wreszcie ogłoszono plany ekranizacji komiksu i w przeciwieństwie do wielu poprzednich tego typu ogłoszeń, tutaj faktycznie zaczęto kręcić film. W rolach głównych Madison Wolfe, Zoe Saldana czy Imogen Poots. Niedawno ujawniono pierwsze zdjęcia.
Komiks opowiadał o kilkuletniej Barbarze (Wolfe), która przypadkiem odkrywa magiczny świat pełen niezwykłych stworzeń. Spędza jej się tam czas znacznie lepiej, niż w "naszym" świecie, lecz oczywiście nikt nie wierzy opowieści dziewczynki. Zoe Saldana wcieli się w rolę psycholog szkolnej, która jest scenptyczna wobec historii Barbary.

Źródło: CBR
-----------------------------------------------------------------------------
Tymczasem ogłoszono kolejne figurki i gadżety, które dostępne będą tylko podczas tegorocznego San Diego Comic Conu. W przypadku Skyboung Minis uważam jednak, że szybko trafią one także do normalnej sprzedaży.
Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz