poniedziałek, 26 czerwca 2017

Ruszył wrześniowy preorder na ATOM Comics

Tym razem panowie z ATOM Comics nie kazali nam długo czekać i dlatego wrześniowy preorder jest już dostępny na ich stronie. Jak zwykle ponownie przyglądam się bliżej pozycjom z Image i staram się Was naprowadzić na co ciekawsze kąski. Co wyszperałem tym razem?

Wyjątkowo zdarzyło się tym razem tak, że wobec większości spośród zapowiedzianych premier mam mieszane uczucia i nie wiem czy warto je Wam polecać. Na pewno ciekawie prezentuje się opis "Angelic" oraz cieszy powrót "Glitterbomb". Reszta jakoś niczego nie urywa. "Gasolina" nie jawi się na razie jako coś szczególnie oryginalnego, kontynuacja "Kingsman" zupełnie mnie nie rusza. O innych tytułach wspomnę już tylko tyle, że "Realm" jeszcze dwa lata temu wywołałoby u mnie ekscytację, lecz Jeremy Haun ostatnio częściej zawodzi.

To jednak nie koniec o zeszytach. We wrześniu pojawi się zrestartowane "Image+", a także kolejny annual Millarworldu. Po przerwie wreszcie powróci "Motor Crush", zaś ork Dave otrzyma swojego specjala w ramach "Rat Queens". Będzie także dziewiąty numer "Rocket Girl".

Powracają wydania zbiorcze za dziesięć dolców. W tej cenie możecie zamawiać pierwsze tomy "Black Cloud", "Rock Candy Mountain" oraz "Royal City". Inne tomy warte Waszej uwagi to "Buzzkill", wznowienie "Last Days of American Crime" oraz OGN od Top Cow "Son of Shaolin".

Jest i coś bardziej wypasionego, dla zasobniejszych w środki kolekcjonerów. Na początek coś jeszcze w miarę rozsądnie taniego. Za niecałe osiem dyszek możecie wyłapać podpisane przez twórców zeszyty wchodzące w skład crossoveru "Eden's Fall". Z kolei powiększone, twardookładkowe wydanie "The Goddamned" to tylko siedemdziesiąt złotych. Już znacznie więcej zabulić trzeba za kompletne wydanie serii o Lutherze Strode, czy też set pięciu tomów cyklu "Postal". Dla gadżeciarzy Skybound wypuszcza masę przyszywek inspirowanych poszczególnymi grupami z komiksu "Żywe Trupy".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz