wtorek, 6 czerwca 2017

Ruszył sierpniowy preorder na ATOM Comics

Od kilku dni jest już dostępny nowy, sierpniowy preorder na ATOM Comics. Tym razem, ze względu na podwyżki cen komiksów od Image, jest on nieco smutniejszy. Jak co miesiąc jest w czym wybierać, lecz wiąże się to albo z większymi wydatkami, albo też z pewnym okrojeniem zamówienia. Na co byście się nie zdecydowali, rzućcie okiem na co ciekawsze kąski do zamówienia.

Jak co miesiąc tak i w sierpniu ruszy kilka nowych serii i cieszę się, że większość z nich zapowiada się bardzo fajnie. Zwróćcie zatem uwagę na takie premiery jak "Elsewhere", "Ghost Station Zero", "Hard Place", "Redlands" (debiut Jordie Bellaire w roli scenarzystki komiksowej) czy długo wyczekiwany "Mage: The Hero Denied".

Zdecydowanie najwięcej fajnych rzeczy jest do znalezienia w sekcji wydań zbiorczych, a więc w tej, której podwyżki cen nie ominęły zupełnie. 16,99$ - tak właśnie wygląda najczęściej spotykana cena i niestety dotyczy także premierowych odsłon różnych serii. Co zatem można znaleźć ciekawego w tej kwocie? Trzeci tom "Copperhead", pierwszą odsłonę "Extremity", czwartą "Low", wydawniczy powrót "Magdaleny", piąty już tom "Manifest Destiny", debiut "The Old Guard" oraz powieść graficzną "Savage Town". Nieco więcej trzeba wyłożyć na takie tomy jak zbiorcze wydania "The Few", "Hadrian's Wall", "Sexcastle" w miękkiej oprawie czy antologii "Sun Bakery". Dla równowagi, warto też wspomnieć o tych odrobinę tańszych komiksach, do których należą pierwszy tom nowej antologii "Annual" czy też trzecia odsłona "Paper Girls".

Dla osób lubiących nieco głębiej sięgnąć do kieszeni w sierpniu nie ma niemal nic ciekawego. W zasadzie tylko możecie zwrócić uwagę na "Green Valley" w wersji twardookładkowej, lecz nie w formacie deluxe.

Zaś z takich okołokomiksowych pierdółek warto wspomnieć o przypinkach z postaciami z serii "Invincible", a także o kalendarzu na przyszły rok z grafikami z "The Walking Dead".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz