piątek, 17 lutego 2017

Sina Grace zapowiada

Cyferki dużo mówią. Przed rozpoczęciem pisania tego posta zajrzałem do statystyk bloga i za każdym razem, gdy post dotyczył jakiegoś dzieła Siny Grace, Wasze zainteresowanie było raczej umiarkowane. To błąd, ponieważ moim skromnym zdaniem jest to jeden z najciekawszych twórców obecnych teraz na rynku. Trzymam kciuki, by jego "Iceman" dla Marvela stał się przepustką do nieco większej popularności. Być może wtedy więcej osób zainteresuje się "Nothing Lasts Forever".
Tak właśnie nazywać się będzie kolejny autobiograficzny OGN, jaki Sina Grace opublikuje w wydawnictwie Image Comics. Termin wydania ustalony został na czerwiec i jeśli zasada zostanie zachowana, będzie on kosztować raptem dziesięć dolarów. Zresztą, jaka by nie była cena, tytuł ten ląduje na liście moich przyszłych zakupów. To jednak nie wszystkie projekty, które zapowiedział niedawno ten utalentowany autor.

Otóż Grace intensywnie pracuje nad drugim sezonem Internetowego serialu "Self-Obsessed". W nowych odcinkach powróci dokładnie ta sama ekipa, która bawiła widzów w ubiegłym roku. Całość publikowana będzie w odcinkach na YouTubie. Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z sezonem pierwszym, czym prędzej klikajcie TUTAJ. Poniżej zaś teaser.
Źródło: Comics Alliance

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz