piątek, 3 lutego 2017

25 lat Image Comics - Comics Alliance nadal szaleje, ale nie tylko ono

Parę dni temu podrzuciłem Wam kilka linków do krótszych i dłuższych tekstów ze strony Comics Alliance, która to dość hucznie postanowiła obchodzić dwudzieste piąte urodziny wydawnictwa Image. Dziś czas na kolejną porcję, ponieważ twórcy tego serwisu nie mają ochoty się zatrzymać i codziennie podrzucają nowe produkcje na ten temat. Dodatkowo, wspomnę też o innej stronie, która wypuściła ciekawy ranking. Wszystko to w rozwinięciu posta.

Na początek wspomnienie serii "Chew", która dla autora tekstu była jedną z najzabawniejszych rzeczy, jakie w swoim życiu przeczytał.

Ranking pięciu najciekawszych złoczyńców z komiksów Image.

Emma Lawson przygotowała soundtrack dla komiksu "Pretty Deadly".

Kolejny tekst dotyczy wspomnienia jednego z najdziwniejszych komiksów w ofercie Image Comics. Jest to "Casanova" Matta Fractiona i Gabriela Ba.

Dłuższy tekst dotyczący smutnej historii gier komputerowych z bohaterami komiksów Image. Zawiera sporo filmików i jeszcze większą dozę nostalgii :)

Kolejnym ciepło wspominanym tytułem jest znany także i u nas "Detektyw Fell".

I następny filmik. Tym razem autor wymienia dziesięciu najciekawszych villainów z łamów "Żywych Trupów". Co jest niezłym osiągnięciem, bo ja kojarzę trzech :D

I na koniec coś ze strony Monkeys Fighting Robots. Zestawienie 25 najlepszych komiksów od wydawnictwa Image Comics, rozbite na pięć części. Jak dotąd ukazały się cztery z nich. TUTAJ macie link do pierwszej z nich.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz