sobota, 4 lutego 2017

Marzec miesiącem kobiet i dobroczynności

Wydawnictwo Image ujawniło, że począwszy od lutego, każdego miesiąca wypuszczać będzie serię jubileuszowych wariantów okładkowych. W marcu będzie ich jedenaście, dotyczyć będą kobiet, a zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Szczegóły oraz ujawnione covery znajdują się w rozwinięciu posta.

W marcu w stanach obchodzony będzie Women’s History Month. Z tej okazji Image Comics chce okazać wsparcie akcji i wiąże z nią swoje warianty okładkowe. Co więcej, zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na rzecz organizacji Planned Parenthood. Jej celem jest, cytat z Internetu, "propagowanie świadomego rodzicielstwa, kompleksowej edukacji seksualnej, szerokiego dostępu do legalnej antykoncepcji i aborcji, walki z chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz szerzenie, w ramach posiadanych środków, podstawowej opieki medycznej na całym świecie, szczególnie w ubogich krajach Afryki i Ameryki Łacińskiej".

Jak dotąd ujawniono pięć z jedenastu wariantowych okładek. Oto i one:

Wiadomo także, które tytuły dołączą do tej akcji. Będą to: "Low", "Moonshine", "Monstress", "She Wolf", "Magdalena" oraz "Old Guard".

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz