sobota, 4 lutego 2017

Ruszył kwietniowy preorder na ATOM Comics

Ruszył już najnowszy preorder na ATOM Comics i okazał się on dla mnie zdecydowanie największym od kilkunastu miesięcy. Ostre zaciskanie pasa w lutym stało się faktem już w momencie dokonywania przelewu. Solidaryzujcie się ze mną i wydawajcie pieniądze, ponieważ w kwietniu (i maju) jest na co przepuszczać dolary. Szczegóły poniżej.

Swój debiut zaliczy pokaźna ilość tytułów. Większość z nich jest niestety mało "medialna", a zapowiada się całkiem nieźle. Dlatego fajnie byłoby, gdybyś je wsparli swoimi pieniędzmi. O jakie tytuły mi chodzi? Na pewno o zapowiadany już na ostatnim Image Expo "Black Cloud". Z kolei miniseria "Plastic" ma tak porąbany opis, że trudno przejść obok tego komiksu obojętnie. Ciekawe może być także "Redneck" (tutaj plus za dwuznaczny tytuł), a także "Rock Candy Mountain" autorstwa twórcy rewelacyjnego "Sexcastle". Startuje także "Rose", lecz moja wiara w umiejętności Meredith Finch oscyluje koło zera, więc nie polecam.

Z przerw powraca kilka tytułów godnych uwagi. Mimo wszystko dałbym kolejną szansę "Black Monday Murders", wraca także "Sons of the Devil". W kwietniu pojawi się także drugi sourcebook "Lazarusa", zaś do końca dobiegnie "Loose Ends". Będzie to wreszcie materiał premierowy, na który czekaliśmy dekadę. Zaś w ramach obchodów jubileuszu wydawnictwa, pojawi się specjalny zeszyt "Splitting Image", zawierające przedruk klasycznej parodii komiksów Image oraz zupełnie nowy materiał.

Przejdźmy do wydań zbiorczych. W kwietniu pojawi się kilka wartych uwagi pozycji. Szczególnie polecam zwrócić uwagę na "The Hunt", opublikowane od razu w formie OGN "Kid Savage" oraz przede wszystkim trzy rewelacyjne pozycje. Są to "Snowfall", "Surgeon X" oraz "We Stand on Guard" w wersji miękkookładkowej.

Na maj zapowiedziano z kolei premierowe wydanie zbiorcze "Moonshine" oraz "Reborn" w wersji z twardą okładką.

Znajdzie się coś interesującego także i dla osób zdecydowanych sięgnąć nieco głębiej do kieszeni. Na początku kwietnia wychodzi kolejny Artist's Proof, tym razem będzie to naprawdę godny uwagi "Renato Jones: The One % #1-2". Końcówka kwietnia to długo wyczekiwany przeze mnie, drugi tom "Sagi" w wersji deluxe. Zaś na początku maja swój debiut zaliczy wypasione i powiększone wydanie zbiorcze "A.D.: After Death".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz