środa, 22 lutego 2017

Chip Zdarsky krótko o powrocie "Sex Criminals"

Rysownik do niedawna nieobecnego od prawie 10 miesięcy komiksu "Sex Criminals" jest ostatnio na fali. Szkoda, że w Marvelu. Ostatnio został scenarzystą nowej serii ze Spider-Manem i udzielił na ten temat wywiadu. Znalazło się tam także miejsce na wspomnienie szesnastego zeszytu tytułu pisanego przez Matta Fractiona, który kilka dni temu pojawił się na sklepowych półkach.
Tak długa przerwa w ukazywaniu się "Sex Criminals" spowodowana była decyzją Fractiona i Zdarsky'ego, by w spokoju przygotować kilka numerów naprzód. Jak twierdzi twórca, obecnie rozpoczęty, czwarty story-arc jest praktycznie gotowy i wszystko wskazuje na to, że numery 16-20 ukazywać będą się bez opóźnień. No cóż, uwierzę jak zobaczę ;)

"Sex Criminals #16" jest nieco obszerniejsze. Twórcy dodali do zeszytu osiem stron humorystycznego przypomnienia wydarzeń, które jak dotąd miały miejsce na łamach ich komiksu. Ma to na celu pomóc odnaleźć się w komiksie zarówno regularnym czytelnikom jak i tym zupełnie nowym.

Zdarsky nie ukrywa, że ma problemy z regularnością swoich prac. Niedawno narzucił sobie nowy cel - rysować jedną planszę komiksu dziennie i jak dotąd udaje mu się go dotrzymywać.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz