piątek, 2 września 2016

Mucha Comics zapowiada piąty tom "Chew"

Na Facebookowym profilu wydawnictwa Mucha pojawiła się oficjalna zapowiedź kolejnego, piątego już tom serii "Chew". Nosić będzie on tytuł "Śniadanie mistrzów", zaś trafi on do sprzedaży bardzo szybko, bo we wtorek, szóstego września. Pełną zapowiedź znajdziecie w rozwinięciu tego posta.
Chew: Śniadanie z mistrzów
Tom 5

Scenariusz: John Layman
Rysunki i kolory: Rob Guillory

Tłumaczenie: Robert Lipski

Wydawnictwo: Mucha Comics

Liczba stron: 120
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor

ISBN 978-83-61319-73-3

Wydanie pierwsze

Cena okładkowa: 49,00 zł

Premiera: 6 września 2016

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Chew #21-25.

Tony Chu, agent federalny i cybopata (potrafi odbierać mentalne odczucia ze wszystkiego, co zjada), został porwany! Zwabiono go w zasadzkę, pozbawiono przytomności, przewieziono w nieznane miejsce i mocno związano. Porywacz zamierza karmić Tony’ego specjałami z opracowanego przez siebie menu, aby dowiedzieć się, co Tony zdoła dzięki temu zobaczyć i czego on sam może się od niego dowiedzieć. Jego córka, Oliwka, została uprowadzona dokładnie z tego samego powodu. Dwóch porywaczy, dwoje uprowadzonych i dwa całkiem odmienne rozwiązania akcji!

To już piąty tom wielokrotnie nagradzanej serii CHEW, obdarzonej dużą dawką czarnego humoru historii o gliniarzach, przestępcach, kucharzach, kanibalach, jasnowidzach – i porywaczach!


Źródło: Facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz