wtorek, 20 września 2016

Image na ekranach #52

Dzisiejsza odsłona "Image na ekranach" zajmie się trzema, niedługi rzeczami. Zaczniemy od zapowiedzi ekranizacji kolejnego komiksu od Image, następnie przejdziemy do najnowszego odcinka telenoweli związanej z innym tytułem, by w końcu obejrzeć krótki teaser... no, niespodzianka. Zajrzyjcie do rozwinięcia posta :)
"Happy!" zmierza na mały ekran i to dość szybko. Stacja SyFy nie tylko ogłosiła plany zekranizowania tej miniserii, ale od razu także zamówiła pilot. Jak podaje blog "Kamień z serca": Scenariusz odcinka napiszą wspólnie Grant Morrison i Brian Taylor, scenarzysta i reżyser filmów "Adrenalina" oraz "Adrenalina 2: Pod napięciem" z Jasonem Stathamem. Brian Taylor zajmie się również reżyserią "Happy!". Prace na planie rozpoczną się jeszcze w tym roku. Jeśli odcinek zostanie dobrze przyjęty przez widzów, prawdopodobnie powstaną kolejne.

Jest to pierwszy raz od dłuższego czasu, dy stacja SyFy nie tylko wykupuje prawa do kolejnych ekranizacji. No cóż, pozostaje nam czekać do ewentualnego wyemitowania pilota w telewizji.

Źródło: Kamień z serca
-------------------------------------------------------------------------------
Telenoweli pod tytułem "ekranizacja Spawna", odsłona kolejna. Tym razem Todd McFarlane stwierdził nie do końca oficjalnie, że prawdopodobnie znalazł studio, które jest gotowe wyłożyć pieniądze na projekt, a on sam zajęty jest teraz poprawianiem scenariusza. Ten liczy ponoć obecnie 180 stron i zostanie przycięty o mniej więcej 20%, by film nie trwał trzech godzin.

Przypomnę, że McFarlane już od dłuższego czasu próbuje doprowadzić do remake'u filmu "Spawn". Nowa wersja miałaby być w ratingu R oraz nie mieć kompletnie nic wspólnego z nieszczególnie udaną ekranizacją z 1997 roku.

Źródło: Comic Alliance
-------------------------------------------------------------------------------
Tutaj zaś możecie obejrzeć sobie fanowski teaser serialu "Chew", który nie ma żadnych powiązań z jakimkolwiek planowanym przez Laymana i Guillory'ego projektem. No ale jest fajny, więc polecam :)
Jak to ujął sam John Layman: "This is unapproved and unofficial. Still, pretty damn cool".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz