poniedziałek, 5 września 2016

Ruszył listopadowy preorder na ATOM Comics

Tym razem nie zaspałem (aż tak) dużo i w miarę szybko przygotowałem listę najciekawszych pozycji od Image, które pojawiły w listopadowym preorderze na ATOM Comics.

Na dobry początek listopadowe premiery. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się dla mnie "A.D.: After Death" Scotta Snydera i Jeffa Lemire. Miniseria początkowo zapowiadana jako powieść graficzna, ostatecznie najpierw zostanie w formacie powiększonych formatowo zeszytów, liczących po 72 strony każdy. Brzmi naprawdę dobrze. Również w listopadzie zadebiutuje kolejny projekt Jonathana Hickmana, który ponownie zasiądzie także na stołku rysownika. Chodzi oczywiście o "Frontier", który na sklepowych półkach pojawi się pod postacią liczącego 56stron zeszytu. "Mayday" to z kolei nowa miniseria Alexa De Campi, który swoim "No Mercy" zaskarbił sobie u mnie sporo zaufania. Na deser wreszcie kolejny projekt Franka J. Barbiere, a więc "Violent Love".

Listopad to także debiut dwóch niezwykle ważnych komiksów - finałowej, sześćdziesiątej odsłony "Chew" oraz pierwszej części ostatniej historii na łamach "Invincible". Inne zeszyty warte Waszej uwagi to powrót na sklepowe półki takich tytułów jak "Arclight" czy "Southern Bastards", a także nowy "CBLDF Liberty Annual".

Przejdźmy do wydań zbiorczych. W najnowszym preorderze znajdują się pozycje nie tylko listopadowe, ale także grudniowe, dlatego też zwracajcie uwagę na podaną w linkach datę premiery! Ja ze swojej strony polecam przede wszystkim trzeci tom "Descendera" oraz drugi "Paper Girls". Ponadto fajnie wygląda wznowienie dawnego projektu Jay'a Faerbera, a więc "Gemini". Zwróciłbym uwagę także na piąty tom "Nailbitera" oraz powieść graficzna "One Week in the Library" (cena: dziesięć dolarów).

Wielbiciele bardziej ekskluzywnych wydań powinni skierować swój wzrok na twardookładkowe wydania "Outcast" oraz "ODY-C". Z kolei fani kolorowanek otrzymają w listopadzie niemal sto stron rysunków z "Chew".

Najnowszy preorder obfituje wreszcie w gadżety, o których po prostu warto wspomnieć. Jest więc najtańsza w tym zestawie czapka z logo "Deadly Class". Fani figurek mogą wybierać pomiędzy postacią Kyle'a Barnesa z "Outcast", Marko i Alaną z "Sagi" oraz duetem Negan i Glenn z "The Walking Dead". Jeśli poruszacie się deskorolką, to może skusicie się na taką z motywami z "Tokyo Ghost". Zaś fani Negana mogą zastanowić się nad zaopatrzeniem się w replikę Lucille :)

Jak więc widać, jest w czym wybierać. Raz jeszcze zachęcam do skorzystania z najnowszego preordera.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz