piątek, 30 września 2016

Garść newsów o "Surgeon X"

Chyba mamy duży sukces. Kilka ostatnich dni obrodziło w sporo newsów na temat premiery serii "Surgeon X" i postanowiłem zebrać je tu w jednym miejscu. Przy okazji macie bardzo fajną okazję obejrzeć coś, czego jeszcze na blogu nigdy nie prezentowałem. Wszystko to w rozwinięciu posta.
Zacznę od miejsca, w którym zrobiono powyższą fotografię. Otóż pewnie niejednokrotnie słyszeliście o tym, że twórcy różnych komiksów urządzają uroczystości z okazji premier swoich tytułów. Czasem jest to mniej oficjalne, jak w przypadku imprezy przy starcie "The Wicked + the Divine", czasem mamy tu charakter bardziej oficjalny. Jednakże z reguły trudno znaleźć satysfakcjonujący zapis tego wydarzenia. Tymczasem twórcy "Surgeon X" zadbali o to, by tym razem było inaczej i dzięki temu możecie obejrzeć liczący niemal pół godziny filmik.
Widzimy tutaj wystąpienia Karen Berger, Sary Kenney i wreszcie jednego z konsultantów, który udzielał się przy komiksie o nazwisku Roberts i imieniu, którego niestety nie jestem w stanie dosłyszeć ;)

Na miejscu dostrzec można było wiele twarzy znanych z komiksów, wśród nich między innymi Kierona Gillena, Jamiego McKelvie, Dave'a Gibbonsa czy Douga Braithwaite'a.

Serwis Bleeding Cool również był na miejscu, dzięki czemu klikając TUTAJ możecie zobaczyć bardzo dużo zdjęć z uroczystej premiery pierwszego numeru serii "Surgeon X".
----------------------------------------------------------------------
Jeden dzień! Dokładnie tyle potrzebował wspomniany zeszyt, by wyprzedać się z magazynów Diamonda. Oczywiście wcale nie oznacza to, że tak samo szybko poznikał ze sklepowych półek, niemniej dla twórców liczy się bardziej informacja od głównego dystrybutora. Oznacza to oczywiście, że w najbliższych tygodniach można spodziewać się dodruku.
----------------------------------------------------------------------
Wraz z komiksem zadebiutowała także aplikacja na smartfony, którą w Polsce możecie nabyć za 17,99zł, co oczywiście wydaje się być kwotą dość sporą, jednakże ilość rzeczy, jakie tam znajdziecie, jest obłędna. Miałem pewne wątpliwości, bo jestem cholernym skąpcem, ale ostatecznie się skusiłem. I nie żałuję. Wywiady z twórcami, szkice, specjalnie przygotowane dodatki rozszerzające świat przedstawiony w pierwszym numerze (w tym "fałszywe" reklamy), biografie postaci i wreszcie cały pierwszy numer w wersji kolorowej i czarno-białej.

Aplikacja znalezione w sklepie Google Play, jest jednak także dostępna w Apple Store. Polecam bardzo, bardzo mocno.

Źródło wszystkich newsów: Bleeding Cool

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz