niedziela, 11 września 2016

Image na ekranach #51

Żeby wyczyścić się z wszystkich zaległości przed przerwą na blogu, dzisiaj dostaniecie tylko dwa krótkie newsy, z których jeden jest spoilerowy. Oba dotyczą "Trupich" seriali z uniwersum Roberta Kirkmana i znajdziecie je w rozwinięciu posta.

Zaczniemy od coraz gorszych wyników oglądalności "Fear the Walking Dead". Gdyby stacja AMC nie zamówiła odpowiednio wcześniej trzeciego sezonu, dziś serial ten miałby nie lada problem. Po powrocie z wakacyjnej przerwy bowiem, produkcja ta powoli zaczyna zmierzać w kierunku dna.

2x08 - 3,86 miliona widzów (spadek o 11,94%)
2x09 - 3,66 miliona widzów (spadek o 5,25%)
2x10 - 2,99 miliona widzów (spadek o 18,30%)

Tym samym serial stracił już ponad 50% widzów od premiery drugiego sezonu i ponad 70% w stosunku do zeszłorocznej, pierwszej odsłony serialu. Dla stacji AMC to wciąż drugi najpopularniejszy serial, lecz notuje on ponad trzy razy gorsze wyniki od "The Walking Dead" i zupełnie nie może sobie poradzić z ustabilizowaniem widowni.
----------------------------------------------------------------------
Skoro już mowa o serialu-matce (:D) to warto wspomnieć o opublikowanych jakiś czas temu, dwóch nowych teaserach. Co prawda skupiają się one na postaci Negana i starają się być bezspoilerowe, uważne oko zanotuje obecność w nich dwóch postaci, które w finałowym epizodzie poprzedniego sezonu zostały na łasce tego złoczyńcy i tym samym można je wykreślić z listy potencjalnych ofiar.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz