wtorek, 27 września 2016

Mucha zapowiada "Sagę", Waneko wydaje "Sunstone"

Na swoim profilu na Facebooku wydawnictwo Mucha Comics opublikowało wczoraj zapowiedzi swoich festiwalowych premier przygotowanych na Łódź. Wśród nich znalazło się miejsce dla nowego tomu "Sagi". Waneko z kolei nieco mnie zaskoczyło, ponieważ bylem przekonany, że czwarty tom "Sunstone" jest przygotowywany na ten sam festiwal, a komiks tymczasem ukazał się... tydzień temu :D Więcej informacji o obu w rozwinięciu posta.
Saga – tom 5
Scenariusz: Brian K. Vaughan
Rysunki: Fiona Staples

Przekład z języka angielskiego: Jacek Drewnowski
Wydawnictwo: Mucha Comics
Wydawca oryginału: Image Comics
Liczba stron: 152
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
TYLKO DLA DOROSŁYCH

ISBN 978-83-61319-76-4
Wydanie pierwsze

Cena okładkowa: 59,00 zł

Prapremiera: Międzynarodowy Festiwal Komiksów i Gier; Łódź; Atlas Arena; 1-2 października 2016;
Premiera sklepowa: 5 października 2016;

Album zawiera materiał opublikowany pierwotnie na łamach Saga #25-30

Uhonorowany nagrodą Eisnera duet – BRIAN K. VAUGHAN (We Stand On Guard, Paper Girls) i FIONA STAPLES (Archie, Mystery Society) – stworzył SAGĘ. W nowym tomie tej porywającej opowieści o młodej rodzinie, walczącej o swoje miejsce we wszechświecie, spotyka się wiele dotychczasowych wątków. Podczas gdy Gwendolyn i Kłamliwa Kotka ryzykują wszystko, by znaleźć lekarstwo dla Upartego, Marko zawiera niełatwy sojusz z księciem Robotem IV, by znaleźć ich zaginione dzieci, uwięzione na dziwnej planecie pełnej nowych, przerażających wrogów.

Źródło oraz przykładowe strony: Facebook
,,Czyż nie byłyśmy jedynie przyjaciółkami?”

Romanse nie są łatwe. Przeoczone sygnały, agresja i egoizm tylko czekają, by zrujnować każdy budzący się do życia związek. Lisa i Ally nie stanowią wyjątku. Najlepsze przyjaciółki. Współlokatorki. Wielbicielki BDSM. Ich relacja opiera się na fantazjach bardziej niż przeciętne związki, o iluzji ,,seksprzyjaźni” nie wspominając, więc kiedy postać z opowiadań Lisy znajduje urzeczywistnienie w osobie Anne, między ,,seksprzyjaciółkami” zaczyna się psuć. Czy dziewczyny przetrwają ten okres? Oto kolejna część historii, gdzie mieszają się ze sobą miłość, kiepskie żarty i oczywiście… bondage.

Tytuł oryginalny: Sunstone
Cena: 54,99zł
Wydawca oryginalny: Image Comics
Seria: Sunstone (#4 w serii)
Format: 170x260 mm
Oprawa: miękka
Druk: kolor
ISBN-13: 9788380960879
Wydanie: I
Data wydania: wrzesień 2016

Źródło: Waneko

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz