poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Rozwiązanie konkursu po Byku!

Ha! Wiedziałem, że łatwo nie będzie. Tylko pięć osób podjęło się zmierzenia z zadaniem konkursowym i... przysporzyli mi bólu głowy. No ale ktoś wygrać musiał ;)
Przypomnę, że zadaniem było wymyślenie przebiegu potencjalnego crossoveru pomiędzy dowolnymi dwiema seriami z wydawnictwa Image Comics. Nie wszyscy jednak zastosowali się do tych wymagań. Jakub, pomysł crossovera "Black Science" z... wszystkimi dostępnymi komiksami był naprawdę spoko, ale prosiłem o DWA tytuły ;)

Inni zaproponowali spotkania bohater serii "Detektyw Fell" i "Chew", "Spawn" oraz "The Walking Dead" czy "Sagi" i "Sex Criminals", ale ostatecznie uznałem, że wygrywa ta oto odpowiedź:

"Marko i Alana wraz z Hazel, trafiaja do nieznanej im galaktyki na planetę zwaną Telescria gdzie poznają kosmitę Alena oraz rodzinę Graysonów: Oliviera, Marka oraz Atomową Ewę i ich córkę Hope. W międzyczasie pojawia się ścigający kochanków Książę Robot IV wraz ze swoją armią, w celu zabicia pary i uprowadzenia ich dziecka. Mark wraz z rodziną postanawiają pomóc zbiegłym kochankom i ich córce, z czego wywiązuje się wielka kosmiczna bitwa, w wyniku której Książę Robot IV postanawia wycofać się z racji przeważającej siły nieprzyjaciela. Marko z Alaną zaś w podzięce oddają Markowi i Ewie swój egzemplarz książki D.Oswalda Heista, po czym postanawiają ruszyć dalej w kosmos, aby nie narażać mieszkańców Telescri jak i całej galaktyki na niebezpieczeństwa związane z ich obecnością w tej części wszechświata."

Jej autorem jest jegomość skrywający się pod pseudonimem Bon Dziorno i jak tylko poda mi swój adres, to wyślę mu ufundowany przez Taurus Media i widoczny na powyższym zdjęciu zestaw komiksów.

Reszcie osób dziękuję za udział. Na koniec dodam tylko, że ptaszki coś ćwierkają o jeszcze jednym konkursie w tym tygodniu ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz