sobota, 16 kwietnia 2016

Image na ekranach #40

W ostatnich dniach pojawiła się tylko dwie godne odnotowania informacje. I to właśnie od nich zacznę najnowszą odsłonę "Image na ekranach", zaś na deser otrzymacie do wglądu kolejne web-epizody "Self-Obsessed" Siny Grace. Wszystko to oczywiście w rozwinięciu posta.

Na dobry początek dobra informacja dla wszystkich fanów "Fear the Walking Dead", które otrzymało zamówienie na trzeci sezon.
Wieść ta jest odrobinę niespodziewana, ponieważ wyemitowany niedawno, premierowy epizod drugiej serii przyciągnął przed telewizory 6,67 miliona widzów, co oznaczało spadek wynoszący aż 34,5% względem finału pierwszego sezonu. Mimo to, stacja AMC jest na tyle zadowolona, że nie tylko szybko zamówiła kolejny sezon, ale także zadecydowała, że będzie on dłuższy. Przypomnę, że ten obecnie emitowany ma mieć piętnaście epizodów, zaś serial-matka, a więc "The Walking Dead" od paru lat zalicza sezony po 16 odcinków.

Źródło: Newsarama
---------------------------------------------------------------------------------
"Faster Than Light" to komiks ze studia Shadowline, o którym dotąd zupełnie nie miałem okazji w jakikolwiek sposób napisać. W Internecie nie doszperałem się do żadnego dłuższego wywiadu, a o samym komiksie wiem tylko tyle, co wyczytałem w pierwszym jego zeszycie. Nie porwało, więc nie zaglądałem do kolejnych. Tytuł jednak miał w sobie ciekawy gadżet, pod postacią możliwości wyświetlania na smartfonie animowanych grafik 3D, uzupełniających historię.

Teraz dowiadujemy się, że twórca komiksu - Brian Haberlin - sprzedał prawa do ekranizacji tej historii. Studio Skydance dostrzegło w "Faster Than Light" potencjał na dobry serial i tym samym dołączam tytuł ten do długiej listy komiksów z Image, które być może kiedyś zobaczymy na ekranie :)

Źródło: CBR
---------------------------------------------------------------------------------
Jeśli spodobał się Wam podlinkowany niegdyś na blogu pierwszy epizod, macie tu kolejne trzy odsłony Internetowej webserii "Self-Obsessed".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz