czwartek, 14 kwietnia 2016

IMAGE EXPO 2016: Jim Zub krótko o "Glitterbomb"

Czas na kilka zdań o kolejnym tytule, który został ogłoszony podczas tegorocznej odsłony Image Expo. Tym razem padło na "Glitterbomb", za które odpowiedzialni będą Jim Zub oraz debiutujący rysownik Djibril Morissette-Phan. Co scenarzysta miał do powiedzenia na temat swojego komiksu?
Jim Zub chciał zająć się w pewien sposób pojęciem sławy, a także tego, co jest z nią związane. Seria "Glitterbomb" poruszyć ma wiele aspektów życia celebryty, chociaż oczywiście do wszystkiego podejdzie z typowym dla Zuba dystansem. Główna bohaterka to kobieta, która obecna jest w Hollywood od lat i ciąży to na niej. Z powodu wieku, nie dostaje już atrakcyjnych ról, a producenci konsekwentnie chcą wyrzucić ją na boczny tor. W końcu poprzysięga zemstę, a pomogą jej w tym demoniczne moce.

Twórca scenariusza nie mógł przestać chwalić rysownika. Zub zdradził, że Morissette-Phan ma dopiero 21 lat, a już prezentuje niezwykłą dojrzałość. Artysta ponoć świetnie przedstawia lokacje, a także dysponuje bardzo realistyczną kreską. Ile z tych słów ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, możecie sprawdzić klikając w link źródłowy, gdzie znajdziecie kilka przykładowych plansz.

Bardzo ważnym aspektem "Glitterbomb" będzie interakcja głównej bohaterki serii z synem. Twórcy ponoć bardzo dużo czasu i wysiłku poświęcili na to, by Farrah - czołowa postać komiksu - była możliwie jak najlepiej przedstawiona.

"Glitterbomb" zadebiutować ma latem tego roku.

Źródło: A.V. Club

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz