wtorek, 26 kwietnia 2016

Image na ekranach #41

Czy stacja AMC pośpieszyła się zbytnio z zamówieniem trzeciego sezonu "Fear the Walking Dead"? To pytanie zadaję sobie od jakiegoś czasu. O ile poziomowi serialu nie mam za wiele do zarzucenia, ale to temat na inna okazję, tak lecące na łeb wyniki oglądalności dają podstawy do solidnych obaw o zasadności decyzji podjętej przez włodarzy stacji. O tym i nie tylko w rozwinięciu posta.

Jak donosi serwis "Cancelled or renewed", drugi epizod obecnego sezonu przyciągnął przed ekrany telewizorów około pięć i pół miliona widzów, zaś trzeci - niespełna pięć (wyniki bez danych z DVR). W porównaniu z zeszłorocznymi wynikami daje to spadek rzędu pięćdziesięciu procent i wydaje się, że na tym się nie zakończy. Przypomnę, że druga seria "Fear the Walking Dead" liczyć będzie piętnaście odcinków, więc czasu na kolejne spadki jest jeszcze mnóstwo.

Oczywiście serial ten nadal może poszczycić się mianem drugiej najpopularniejszej obecnie marki stacji AMC, lecz nie zmienia to faktu, że włodarze stacji z pewnością liczyli na dużo, dużo więcej.

Źródło: CoR
--------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem polski oddział stacji FOX zapowiedział na czerwiec rozpoczęcie emisji serialu "Outcast: Opętanie" Roberta Kirkmana. W USA serial ten emitowany będzie przez Cinemax. Pojawiła się także krótka zapowiedź, którą możecie obejrzeć poniżej.
Jak Wam się podoba?
--------------------------------------------------------------------------------
I znowu zaglądamy w zakamarki YouTube. Już dziś debiutuje finałowy odcinek gry "The Walking Dead: Michonne" od Telltale Games. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun.
Co ciekawe, miniseria ta zbiera znakomite oceny (8.8 na Gry-Online czy 9.0 na Gamespot) i można przypuszczać, że na zapowiedzianym już trzecim sezonie "The Walking Dead" studio Telltale nie poprzestanie. Pojawiają się już nawet plotki, że twórcy gry sondują uniwersum stworzone przez Roberta Kirkmana i już się zastanawiają nad możliwością wykorzystania kilku postaci. Czy coś z tego wyniknie? Czas pokaże.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz