sobota, 13 grudnia 2014

Zaskakujące zapowiedzi Skybound na marzec 2015 roku

Jeszcze zanim Image Comics ujawniło wszystkie marcowe zapowiedzi, studio Skybound postanowiło pochwalić się co planuje wydać w trzecim miesiącu przyszłego roku. Znalazły się tam trzy pozycje, na które warto zwrócić uwagę.
Przede wszystkim, 118 numer serii "Invincible" kosztować ma raptem 25 centów. Po raz kolejny w ostatnich latach (ostatnio w numer 111, a jeszcze wcześniej 101) twórcy przygotowują nowy kierunek, w jakim ma podążyć seria, lecz tym razem ten nowy start ma być znacznie bardziej rozpowszechniony. Twórcy chcą, by po komiks sięgnął absolutnie każdy i dlatego zdecydowali się na symboliczną cenę. Według zapowiedzi, w numerze tym Mark oraz Eve zaczną nową przygodę w swoim życiu - rodzicielstwo.

Drugim komiksem, który przyciąga uwagę, jest "The Walking Dead #139", przyozdobiony taką oto okładką. Z zapowiedzi wynika, że świat przedstawiony w serii znacznie się rozszerzy i być może dowiemy się jak wygląda sytuacja z plagą zombie w innych rejonach świata. Brzmi kusząco, nieprawdaż?

I wreszcie coś, co umknęło mi gdy niedawno zastanawiałem się nad dalszymi losami "Thief of Thieves". Otóż w zapowiedziach na marzec widnieje numer 27 tej serii. Sprawdziłem więc listę komiksów Image, które pojawią się w lutym i faktycznie, znajduje się tam zeszyt oznaczony jako 26. Pozostaje więc pytanie, dlaczego na oficjalnej stronie Image próżno szukać zapowiedzi obu tych numerów?

1 komentarz:

  1. Momentami łapię się na tym, że mimo, że BARDZO lubię Thief Of Thieves to ta seria mogłaby już się skończyć żeby Diggle w końcu skupił się tak konkretnie na Uncanny i Control (o którym od dawna coś cicho) dla Dynamite.

    I tak to wciąż praca na zlecenie bo ciągle coś nie wraca ze 100% creator-owned.

    OdpowiedzUsuń