sobota, 3 grudnia 2016

Image na ekranach #59

Kolejna porcja newsów zebrana, a to oznacza nadejście kolejnej odsłony "Image na ekranach". Tym razem oczywiście dominuje "The Walking Dead", lecz nie tylko w serialowej odsłonie. Zaczniemy jednak od "The Image Revolution" - filmu dokumentalnego, o którym pisałem dawno temu. Szczegóły oczywiście w rozwinięciu posta.

Otóż jeśli jesteście posiadaczami konta na Amazon Prime lub Hoopla, to od teraz możecie obejrzeć wspomniany film całkowicie za darmo. Jest to niepowtarzalna okazja, ponieważ tylko na łamach tego dzieła możecie usłyszeć, jak Rob Liefeld porównuje założycieli Image do największych gwiazd muzycznych ("byliśmy Michaelem Jacksonem lat dziewięćdziesiątych") i jest przy tym śmiertelnie poważny. "The Image Revolution" niczego mi nie urwało, ale sprawdza się jako ciekawostka. Poniżej trailer na zachętę.
Źródło: Bleeding Cool
-----------------------------------------------------------------------------------
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pojawił się pierwszy trailer trzeciego sezonu gry "The Walking Dead" od studia Telltale Games. Poznajemy w nim Javiera - nową postać, wokół której prawdopodobnie skupi się fabuła. Powraca także ulubienica fanów, a więc Clementine. Zresztą, zobaczcie sami.
-----------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem serialowe wcielenie "The Walking Dead" nieustannie traci widzów. Ich odpływ jest już bardzo odczuwalny, ponieważ lada chwila serial spadnie poniżej progu dziesięciu milionów. Wyniki zbliżone do obecnych, serial notował ostatnio w 2012 roku, podczas emisji trzeciego sezonu.

7x05 - około 10 996 000 widzów (spadek o 3,56%)
7x06 - około 10 403 000 widzów (spadek o 5,39%)

Źródło: TV Series Finale
-----------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem serwis CBR zaproponował, moim zdaniem dość ciekawą, listę piętnastu powodów, dla których serial "The Walking Dead" jest lepszy od komiksu. Warto przeczytać, niekoniecznie jednak zgadzając się z przedstawionymi tam argumentami. Klikajcie w poniższy obrazek.
http://www.cbr.com/the-walking-dead-15-reasons-the-tv-show-is-better-than-the-comic/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz