piątek, 23 grudnia 2016

Deviacje #33

Kolejny raz udało się utworzyć specjalną odsłonę "Deviacji". Cztery tygodnie temu umieściłem na łamach tej rubryki prace naszych rodzimych artystów. Jeden z komentujących zasugerował, bym zagadał do kolejnego, który tworzył już kilka grafik z postaciami z komiksów Image. Posłuchałem rady i tak oto nawiązałem kontakt z Grzegorzem Pawlakiem. I to właśnie on jest bohaterem dzisiejszych "Deviacji"!

Na początek oczywiście linki. Jeśli jakim cudem nie kojarzycie Grzegorza, TUTAJ możecie rzucić okiem na jego dorobek. Warto przy okazji także dodać, że jest on także autorem rysunków do komiksu "Villain" z amerykańskiego wydawnictwa Evoluzione Publishing. Aktywnie prowadzi swojego bloga, a także konto na Instagramie. Przejdźmy teraz do najważniejszego, czyli prezentacji owoców niebywałego talentu Grzegorza.
Jakby ktoś nie kojarzył postaci z poniższego obrazka, to niech się wstydzi. Jest to główny bohater świetnej serii "Head Lopper" :)
Grzegorzowi serdecznie dziękuję za jego wysiłek. Mam nadzieję, że czym prędzej dołączycie jego profil na Instagramie do obserwowanych i będziecie często zaglądać na jego bloga.

"Deviacje" zaś powrócą za dwa tygodnie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz