środa, 14 grudnia 2016

Image na ekranach #60

Jeśli poprzednią odsłonę tej rubryki nazwałem krótką, to dzisiejsza musi być ochrzczona mianem ultrakrótkiej. W ostatnich dniach natrafiłem bowiem raptem na dwa ciekawe newsy i właśnie o nich tylko napisałem w rozwinięciu posta. Jest tam mały spoiler dotyczący "The Walking Dead".
Jak donosi CBR, Scott Snyder oraz Jeff Lemire sprzedali prawa do ekranizacji komiksu "A.D.: After Death". Nabywcą jest studio Sony, które wcześniej zaklepało sobie także możliwość ekranizacji innego tytułu autorstwa drugiego z wymienionych, a konkretnie "Descendera".

Zarówno Snyder jak i Lemire zajmą się produkcją filmu. Wspomoże ich Josh Bratman, zaś Eric Fineman sprawować będzie pieczę nad pracami z ramienia studia.

Zatem kolejny komiks z Image trafia na długą listę tytułów, które kiedyś być może zobaczymy na dużym lub małym ekranie.

Źródło: CBR
------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem dwa półfinałowe odcinki siódmego sezonu "The Walking Dead", dość niespodziewanie zaliczają skromne wzrosty oglądalności.

7x07 - około 10 481 000 widzów (wzrost o 0,75%)
7x08 - około 10 583 000 widzów (wzrost o 0,97%)
------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem odtwarzający rolę Negana Jeffrey Dean Morgan przypadkiem sprzedał mały spoiler widzom "The Walking Dead". Zapytany w jednym z wywiadów o plany na najbliższą przyszłość powiedział, że nie będzie mieć zbyt długich wakacji, ponieważ lada moment wraca na plan serialu. Jako, że na początku przyszłego roku ruszą zdjęcia do ósmego sezonu, oznacza to iż jego postać nie zginie w trakcie aktualnie trwającej serii.

Ponadto Morgan stał się bohaterem zabawnej wpadki. Otóż w jednej ze scen jesiennego półfinału, widać iż aktor nosi w kieszeni spodni smartfon. Oczywiście od razu pojawiły się podejrzenia, że w ten sposób chciał zareklamować sieć komórkową, której jest twarzą. Osobiście uważam jednak, że doszło tu po prostu do małego niedopatrzenia.

Źródło: Comicbook.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz