sobota, 17 grudnia 2016

Moje #56

Kolejny miesiąc za nami, a to oznacza, iż do moich skromnych progów zawitała kolejna przesyłka od ATOM Comics. Ale to nie wszystko, ponieważ po listopadowej przerwie, nieco obudzili się rodzimi wydawcy.

I właśnie od rodzimych produkcji zaczynam przechwalanie. Najpierw podwójna porcja Roberta Kirkmana, a więc "Żywe Trupy #24" oraz "Outcast: Opętanie #1".

Następnie mamy miks: drugi tom "Velvet" od Mucha Comics, a także pierwszy z zeszytów, jakie trafiły ostatnio w moje łapy - "Monstress #8".

Kolejne nowe zeszyty w mojej kolekcji to "Descender #17" oraz "Snotgirl #4". Trudno się zdecydować od którego zacząć :) A wybór jest jeszcze trudniejszy, bo...

...w przesyłce były jeszcze "Moonshine #3" oraz "Motor Crush #1". Ten drugi tytuł jest ostatnią zeszytową premierą, jaką kupuję w wersji fizycznej i postaram się z czasem w całości przerzucić na wydania zbiorcze. Przynajmniej tak sobie obiecałem.

Na koniec zaś jak zawsze przy tej okazji przypominam, że także i Wy możecie pochwalić się swoimi kolekcjami komiksów wydawnictwa Image, totalnie niezależnie od ich wielkości. Wystarczy zrobić fotki i wysłać je na ktymczynski[małpa]gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz