piątek, 10 czerwca 2016

Rozwiązanie konkursu z "Velvet"

Wczoraj końca dobiegł konkurs, w którym do wygrania był pierwszy tom "Velvet" od wydawnictwa Mucha Comics. Zgodnie z blogową tradycją, zadanie do najłatwiejszych nie należało, dlatego też frekwencja nie powaliła na kolana. Znam już nazwisko zwycięzcy i znajdziecie je poniżej.
Koniec końców doczekałem się sześciu zgłoszeń i najbardziej spodobało mi się to:

"Wyobrażam sobie ewentualne spotkanie Josephine oraz Velvet jako małe i nic nie znaczące dla losów obu serii wydarzenie. Wydaje mi się, że byłoby całkiem ciekawie, gdyby kiedyś w szalonych latach 70-tych po prostu wpadły na siebie w jednej ze spelunek i przypadkiem rozpoczęły rozmowę. Początkowo mocno podejrzliwe względem towarzyszki, w trakcie rozmowy obie stopniowo otwierałyby się przed sobą, nie unikając przy tym niedopowiedzeń i wymijających odpowiedzi, ani razu nie zdradzając sobie swoich własnych imion czy wprost nazywając kłopoty,które im towarzyszą. Ed Brubaker jest na tyle utalentowanym scenarzystą, że spokojnie mógłby taką scenę rozpisać na cały zeszyt i nadać mu niepowtarzalny, gęsty klimat oraz odpowiednią porcję emocji. A jak mogłoby zakończyć się spotkanie obu pań? Kończąc rozmowę, mogłyby zdecydować się podać sobie swoje imiona i... obie skłamałyby ;)"

Autorem tych słów jest Grzegorz Nowakowski, który nagrodę otrzyma pocztą na początku przyszłego tygodnia. Serdecznie gratuluję, a pozostałej (szóstce) uczestników dziękuję za wysłanie maila.

Fundatorem nagrody jest oczywiście wydawnictwo Mucha Comics.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz