czwartek, 2 czerwca 2016

Nietypowa promocja pierwszego numeru "Jupiter's Legacy 2"

No ja właściwie to nie wiem, czy traktować ten post jako spóźniony pierwszy kwietnia, czy jak. No ale cóż, napisać trzeba. Otóż Mark Millar ogłosił, że dziesięć specjalnych kopii pierwszego numeru "Jupiter's Legacy 2" zostanie specjalnie zapakowanych i ukrytych na całym świecie tydzień przed regularną premierą.
Nie, nie żartuję. Jak się dowiedzieliśmy dzięki serwisowi CBR, wspomniane kopie trafią do dziesięciu nieznanych bliżej lokalizacji. Wymienione zostały: Wielka Brytania, Irlandia, Ameryka (?), Europa, Australia, Nowa Zelandia, Azja oraz Rosja. Po jedne trzeba będzie się wspiąć, inne - wykopać. Bliższe szczegóły dotyczące lokalizacji kopii podawane będą od 22 czerwca na stronie Marka Millara.

Szczęśliwcy, którym uda zdobyć się jeden z egzemplarzy, mogą wysyłać zdjęcia na adres mailowy autora. Jeśli tak zrobią, otrzymają dodatkowo kolejną kopię komiksu, tym razem z autografami oraz oryginalny szkic Franka Quitely'ego.

Od siebie dodam tylko, że mając w pamięci pierwszą odsłonę tego cyklu, poważnie zastanowiłbym się czy chciałoby mi się uczestniczyć w tej akcji nawet wtedy, gdyby ukryto jedną z kopii na moim własnym balkonie ;)

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz