wtorek, 21 czerwca 2016

Image na ekranach #47

Zdecydowanie nie można mówić ostatnio o sezonie ogórkowym, przynajmniej jeśli chodzi o wieści dotyczące seriali opartych na komiksach Image. Tu oczywiście bryluje Robert Kirkman i to o jego produkcjach za moment wspomnę, ale znajdzie się także coś dla kolekcjonerów figurek. Wszystko to w rozwinięciu posta.

Za nami emisja trzeciego epizodu serialu "Outcast: Opętanie", zatem czas na krótkie podsumowanie wyników oglądalności. Te tym razem wyniosły około 170 tysięcy widzów, co jest rezultatem słabszym od epizodu drugiego, ale lepszym od premiery. Jak będzie w kolejnych tygodniach? Wydaje się, że podobnie, ponieważ wyniki od pierwszego odcinka są na mniej więcej równym poziomie i nie należy spodziewać się nagłych wzrostów czy spadków.
--------------------------------------------------------------------------
Stacja AMC za wszelką cenę nie chce, by tożsamość ofiary Negana z serialowego wcielenia "The Walking Dead" wypłynęła wcześniej, niż podczas telewizyjnej premiery siódmego sezonu. Ostatnio rozeszła się wieść o domniemanym straszeniu i grożeniu osobom skupionym wokół serwisu "The Spoiling Dead", lecz moim zdaniem są to z pewnością zdrowo wyolbrzymione z obu stron. Zajmijmy się faktami.

Otóż twórcy serialu nakręcili jedenaście niezależnych scen. W każdej z nich... ginie inna postać, która znajdowała się na łasce Negana w tegorocznym finale. Co prawda co najmniej dwie z tych scen zrobiono raczej dla picu (śmierć Ricka oraz Carla), lecz przyznać trzeba, że twórcy robią co mogą, by zapobiec wyciekowi ewentualnych spoilerów.

Ciekawe tylko co zrobią, gdy trzeba będzie kręcić kolejne epizody? ;)

Źródło: Comic Alliance
--------------------------------------------------------------------------
Tymczasem Image Comics ostro przygotowuje się na zbliżający się nieuchronnie San Diego Comic Con. Już teraz zapowiedziano kilka ekskluzywnych wydań komiksów, które dostępne będą tylko tam, ale znajdzie się coś fajnego dla fanów gadżeciarzy. Swoje trzy grosze oczywiście dorzuci tutaj McFarlane Toys, które jak dotąd zapowiedziało takie oto przyjemności:

Jest też coś dla fanów serialu "Outcast: Opętanie"
Źródła: CBR oraz CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz