wtorek, 14 czerwca 2016

Image na ekranach #45

Serial "Outcast: Opętanie" na dobre już rozgościł się w ramówce stacji Cinemax, dzięki czemu wiemy już trochę o tym, jak przyjęli go widzowie i krytycy. Ale nie tylko tej produkcji poświęcona będzie dzisiejsza odsłona "Image na ekranach". Więcej znajdziecie w rozwinięciu posta.
Na dobry początek wyniki oglądalności. Byłem absolutnie przekonany, że "Outcast: Opętanie" stanie się hitem ramówki Cinemaxu, lecz tak się nie stało. Premierowy odcinek obejrzały 152 tysiące widzów, zaś kolejny - 193 tysiące. Niech Was te liczby nie zwiodą - zasięg stacji jest tak symboliczny, że rezultaty te wcale nie należy rozpatrywać jako porażkę. Jako ciekawostkę dodam, że jak dotąd najsłynniejszym serialem Cinemaxu było "Banshee", które w chwilach największej chwały przyciągało przed ekrany telewizorów około pół miliona widzów.

Jako że od czasów filmowego "Batman v Superman" dla wielu z Was oceny na Rotten Tomatoes stały się jedynym wyznacznikiem jakości produkcji, już podaje dane dla "Outcast: Opętanie". I tak Tomatometer wynosi 78% (z 38 recenzji), średnia ocen krytyków: 8.1/10, zaś wśród widowni są odpowiednio 89% oraz 4.3/5 przy 179 oddanych głosach.
-------------------------------------------------------------------------------
Tak z kolei prezentuje się pierwszy zwiastun trzeciego sezonu gry komputerowej "The Walking Dead" od studia Telltale Games. Nie jest jakiś szczególnie długi, lecz można z niego wyciągnąć kilka informacji. Clementine - główna bohaterka gry, jest już nieco starsza, bardziej dojrzała, a także brak jej jednego palca. Produkcja pojawi się w drugiej połowie tego roku i przedstawi nam nowe wątki oraz bohaterów. Nieco zmieniony został także silnik graficzny.

Z czasem z pewnością pojawiać będą się nowe wieści o tej grze.

Źródło: Comic Alliance
-------------------------------------------------------------------------------
Na deser mała ploteczka. "Oddly Normal" to komiks skierowany dla dzieci, a jego autorem jest Otis Frampton. Jest to swoisty fenomen, ponieważ sprzedało się go już kilkanaście tysięcy kopii, lecz tylko niewielki tego procent w sklepach z komiksami. Tytuł już jakiś czas temu zaczął być brany pod uwagę pod kątem ewentualnej animacji, lecz temat ucichł. Ostatnio twórca tytułu wrzucił jednak na swojego Twittera takie oto zdjęcie z dopiskiem "I visited a Barnes & Noble from the future today". 

Czy jednak jest coś na rzeczy?
Źródło: Bleeding Cool

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz