środa, 16 grudnia 2015

Zapowiedzi Image na marzec 2016 roku

Wczoraj ukazały się całkowite zapowiedzi wydawnictwa Image Comics na przyszłoroczny marzec. TUTAJ znajdziecie do nich odnośnik. Ja zgodnie z przyjętą już tradycją, znacznie bliżej pochylę się nad nimi przy okazji startu najbliższego preordera w sklepie ATOM Comics, niemniej i tak o kilku rzeczach już teraz wspomnieć wypada.
Całkiem interesująco zapowiadają się marcowe nowości. Wyżej widzicie okładkę pierwszego zeszytu "Circuit-Breaker", który to komiks rysowany będzie przez znanego i lubianego Kyle'a Barkera. Kolejną nowością będzie "The Discipline" autorstwa Petera Milligana, którego nazwisko mówi samo za siebie. Pojawi się także kolejna miniseria Jimmiego Robinsona - "Power Lines", a także ostatnia odsłona trylogii "Roche Limit".

Z przerw powróci kilka tytułów, wśród nich "Elephantmen", "Empty Zone" czy "Savage Dragon". Marzec oznacza także zakończenie "Black Jack Ketchum", a także ostatnie numery kilku serii przed udaniem się na kilkumiesięczną przerwę.

Jest w czym wybierać jeśli chodzi o wydania zbiorcze, lecz warto zwrócić uwagę, że część z nich swoją premierę będzie miało dopiero w kwietniu.

Z racji tego, że większość kupowanych przeze mnie serii udało się na przerwę, zamówienie zbyt bogate nie będzie. Składać się na nie będą: "Descender #11", "Monstress #4" oraz "Rat Queens vol. 3". Jak to będzie wyglądało z Wami?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz