sobota, 5 grudnia 2015

Image na ekranach #32

Za nami półfinałowy odcinek "The Walking Dead". Poradził sobie całkiem nieźle, ponieważ przyciągnął przed telewizory 13,9 miliona widzów. Jest to wynik dobry, lecz nadal rzucają się w oczy wyraźne spadki (rzędu 15%) w stosunku do ubiegłorocznych rezultatów osiąganych przez serial. Oczywiście produkcja nie jest zagrożona i z takimi rezultatami spokojnie będzie obecna jeszcze przez lata w ramówce AMC, lecz i tak twórcom powinno dać to do myślenia.

Więcej informacji w rozwinięciu posta.
--------------------------------------------------------------------------------------
Rick Remender zaskoczył wszystkich, informując o możliwym przeniesieniu dwóch jego komiksów z Image na mały ekran. Chodzi oczywiście o "Black Science" oraz "Deadly Class". Twórca podkreśla jednak, że o ile w przypadku tego pierwszego są to jedynie luźne przemyślenia i plany, o tyle ten drugi ma duże szanse stać się w przyszłości telewizyjnym serialem. W tym stwierdzeniu nie ma nic dziwnego. Każdy kto czytał "Black Science" wie, że tego typu produkcja potrzebowałaby ogromnego budżetu, na który prawdopodobnie nie stać żadnej stacji telewizyjnej. Innym rozwiązaniem byłoby chyba tylko całkowite zubożenie historii, a tego byśmy chyba nie chcieli.

Źródło: CBR
--------------------------------------------------------------------------------------
Niezbyt często czytam newsy o grach komputerowych, dlatego też umknęła mi zapowiedź produkowanej przez Telltale Games "The Walking Dead: Michonne". O grze tej dowiedziałem się dopiero, gdy zapowiedziano jej... opóźnienie. Nową datą premiery ma być luty przyszłego roku.
Tymczasem wydaje się, że dla każdego fana uniwersum stworzonego przez Roberta Kirkmana będzie to tytuł niezwykle ważny. O ile wcześniejsze sezony gry "The Walking Dead" osadzone były w komiksowym świecie, lecz opowiadały historię zupełnie nowych postaci, o tyle ta produkcja ma wyjaśnić, co działo się z Michonne pomiędzy 126 i 139 numerem serii. Przypomnę, że Polscy czytelnicy jeszcze tego nie wiedzą, Taurus opublikował dotąd materiały ze 138 zeszytów.

"The Walking Dead: Michonne" składać ma się z minimum trzech epizodów, a do odpalenia gry potrzebne będzie posiadanie przynajmniej jednego chaptera drugiego sezonu regularnej gry.

Źródło: Comic Alliance

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz