wtorek, 29 grudnia 2015

Ruszył marcowy preorder na ATOM Comics

Już od kilku dni w ATOM Comics możecie już przebierać w ofercie najnowszego, marcowego preorderu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, czym prędzej kliknijcie TUTAJ. Poniżej zaś lista tego, co uznałem za Warte Waszej uwagi... i oczywiście pieniędzy :)

Kyle Barker wraca do rysowania komiksów! Co z tego wyniknie, będziemy mogli przekonać się na łamach miniserii "Circuit Breaker". Niemniej ciekawie zapowiada się także kolejna marcowa premiera, a więc "Discipline" Petera Milligana z rysunkami lubianego przeze mnie Leandro Fernandeza. Z kolei już raczej z kronikarskiego obowiązku wspomnieć trzeba o nowym tytule Jimmiego Robinsona, jakim jest "Power Lines", a także o premierzefinałowej części trylogii "Roche Limit".

Marzec przyniesie ostatni zeszyt bardzo intrygującej miniserii "Black Jack Ketchum". Premierowa odsłona co prawda jeszcze przede mną, ale zapowiedzi napawają optymizmem. Tym razem także zdecydowanie polecę Wam zainteresować się kolejnym zeszytem trochę drogiego, ale pozytywnie zwariowanego "Head Lopper". Z kolei jeśli nic złego się nie wydarzy, marzec przyniesie nam kolejna odsłonę "Legacy of Luther Strode".

Jeśli chodzi o wydania zbiorcze, to musicie zwracać uwagę na daty wydania. Część trejdów bowiem zapowiedziano już, ale na sklepowych półkach pojawią się dopiero w kwietniu. Ten problem nie dotyczy "The Beauty vol. 1", który polecam nieco na wyrost. Śledzę serię w zeszytach i stwierdzam, że po bardzo fajnym początku, z czasem poziom trochę opadł. No ale za dziesięć dolców chyba można spróbować :) Marzec to także debiut "Tokyo Ghost", również po dychu. W tej samej cenie możecie sięgnąć po pierwszy tom zbiorczy "Faster Than Light", zaś nieco więcej trzeba będzie wydać na drugi tom świetnej (!!!) serii "The Humans". Oprócz tego zwróćcie uwagę na trzecią odsłonę "Rat Queens", a także na całkiem sympatycznie zapowiadającą się powieść graficzną - "Rattler".

Spośród wspomnianych już zapowiedzi na kwiecień, w oczy rzucają się takie pozycje jak pierwsze tomy "Black Magick", "Codename: Baboushka" (niestety, nie w promocyjnej cenie), "I Hate Fairyland" oraz "Paper Girls". Wydaje się, że kwiecień będzie bardzo mocnym miesiącem dla Image.

Do największych maniaków kieruje aż dwa linki konfekcyjno-modowe ;) W marcu bowiem, dosyć drogo jednak, kupić będzie można bluzę z motywem z miniserii "Plutona" oraz t-shirt z naszym ulubieńcem - Neganem. Obie, co ciekawe, w wersji unisex.

Na koniec raz jeszcze zachęcam do sięgania po komiksy Image z najnowszego preordera. Jest w czym wybierać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz