wtorek, 2 maja 2017

Top Cow powraca z konkursem Talent Hunt

W poprzednich latach Talent Hunt był to konkurs dla młodych i nieznanych twórców, w którym nagrodą była możliwość zadebiutowania na łamach jednego z tytułów publikowanych przez studio Top Cow. Wśród poprzednich zwycięzców znajdują się między innymi rysownik serii "Postal" Isaac Goodhart oraz współscenarzystka najnowszej odsłony cyklu "Magdalena" - Tini Howard. Właśnie ujawnione zostały szczegóły najnowszej, piątej edycji konkursu.
Konkurs wyłoni jednego scenarzystę i jednego rysownika, którzy w 2018 lub 2019 pracować będą dla studia Top Cow. Zgłaszać mogą się wszyscy, którzy nigdy nie opublikowali ani jednego komiksu w żadnym większym wydawnictwie komiksowym w USA (najprawdopodobniej w zasadach wytłumaczone jest to dokładniej). Największą różnicą w stosunku do lat ubiegłych jest to, że tym razem uczestnicy muszą wykazać się także znajomością tak zwanego "Edenverse", na który składają się tytuły pisane przez Matta Hawkinsa. Scenarzyści bowiem mają za zadanie napisać historię osadzoną w tym świecie, zaś rysownicy muszą przelać na papier pięć stron ze scenariusza dziewiątego lub też szesnastego numeru "Postal".

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany/a, pełen zbiór zasad uczestnictwa w konkursie oraz wspomniane scenariusze do pobrania są TUTAJ.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz