piątek, 12 maja 2017

Image na ekranach #70

Dzisiaj tylko jeden news, ale za to konkretny. Być może część z Was pamięta sytuację, w której stacja SyFy zapowiedziała adaptację kilku komiksowych tytułów od różnych wydawców, z których po dzień dzisiejszy nie zrealizowano ani jednego? To już nieaktualne, ponieważ właśnie zielone światło na sezony dostały dwie produkcje powiązane z komiksami. Jednym z nich jest "Krypton", mnie zaś zdecydowanie bardziej cieszy i interesuje druga zapowiedź. W przyszłym sezonie na antenie stacji SyFy pojawi się bowiem pierwszy sezon serialu "Happy!", opartego na zakręconym komiksie Granta Morrisona oraz Daricka Robertsona.
Konkretna data premiery nie została podana, jak także planowana ilość odcinków. Przypuszczam, że twórcy serialu trochę odbiegną od komiksowego oryginału, gdyż de facto jest to materiał na jeden, dwugodzinny film. Lekko zastanawiające jest także używanie zwrotu "pierwszy sezon", ponieważ to niejako zakłada domniemywanie, iż w przypadku sukcesu mogą powstać kolejne. Przypomnę, że "Happy!" to raptem czteroczęściowa miniseria.

Od razu także pojawiła się pewna nowinka castingowa. Zabryna Guevara, która w nakręconym pilocie wcieliła się w postać Amandy, nie pojawi się w kolejnych odcinkach. Nie wiadomo dokładnie jak wielka była jej rola, więc także nie wiemy czy sceny z jej bohaterką zostaną nakręcone na nowo, gdy wybrana zostanie następczyni Guevary.

Źródło: Newsarama

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz