środa, 17 maja 2017

Non Stop Comics nie hamuje z zapowiedziami

Non Stop Comics w samo południe udostępniło podpowiedzi do dwóch najnowszych zapowiedzi i... obie bardzo szybko zostały rozgryzione. Tak, oficjalnie można już napisać, że kolejnymi dwoma komiksami od Image w ofercie tego wydawnictwa będą te oto tytuły:
"Monstress" Marjorie Liu oraz Sany Takedy to jeden z największych hitów wśród nowości w ofercie Image. Komiks nie tylko wybornie się sprzedaje, ale także złapał w tym roku trzy nominacje do nagrody Eisnera. Osobiście bardzo lubię ten komiks i polecam się nim zainteresować.

Z kolei "The Black Monday Murders" to rzecz stosunkowo świeża i jest to typowy, bardzo solidny Jonathan Hickman. Jeśli zraził Was superbohaterski bełkot jego autorstwa w Marvel NOW, ten komiks powinien zmienić Wasze zdanie na temat tego twórcy.

Już jutro zaś pojawi się kolejna zapowiedź i jestem bardzo ciekaw Waszych reakcji :)

Źródło: Facebook

4 komentarze:

 1. A czy jakikolwiek zapowiedziany przez nich komiks ma jakąś date premiery?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają być podawane w czerwcu, gdy będą znane już wszystkie tytuły wchodzące w skład oferty wydawnictwa. Przynajmniej tak podano na Facebooku.

   Usuń
 2. Jak cenowo bedzie przystępnie czyli około 30zł za trejd to ok, wezmę większość rzeczy co zapowiedzieli. Więcej nie dam. Rynek nam się rozrósł można być wybrednym i wybierać.

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystko fajnie, tylko kiedy i za ile?

  OdpowiedzUsuń