środa, 24 maja 2017

Image na ekranach #71

Nieśmiało dość pojawiają się ostatnio newsy na temat trwających lub też planowanych ekranizacji komiksów z Image Comics. Dlatego też dzisiejsza odsłona będzie dość krótka i nie do końca "ekranowa". Co dokładnie mam na myśli? No cóż, musicie sprawdzić w rozwinięciu posta.
Na fali w minionych kilkunastu dniach byli zdecydowanie twórcy serii "Wayward". Jim Zub oraz Steven Cumming poinformowali, że stworzona przez nich historia zainteresowała szefów firmy Manga Entertainment, którzy wykupili prawa do przeniesienia jej na ekrany. Ciekawostką jest jednak fakt, że w chwili obecnej nie wiadomo, w jaką formę adaptowane będzie "Wayward". W grę wchodzą bowiem dwie opcje. Jedną z nich jest serial animowany, drugą zaś produkcja aktorska. Jakakolwiek decyzja nie zostałaby podjęta, adaptacja ta powstawałaby przede wszystkim z myślą o rynku azjatyckim.

Źródło: Newsarama
-------------------------------------------------------------------------
To jednak nie koniec ekspansji tej marki. Jak poinformowała IDW Games, "Wayward" stanie się także... planszówką. Data jej ukazania się jeszcze nie jest znana, lecz wiadomo, że nad zasadami gry i oprawą graficzną pracują nie tylko Zub i Cumming, ale także współtwórca takich gier jak "Dead of Winter" czy "Outpost: Siberia", a więc Jon Gilmour.

Źródło: CBR
-------------------------------------------------------------------------
Na koniec zaś kolejny krótki teaser trzeciego sezonu "Fear the Walking Dead".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz