piątek, 5 maja 2017

Image na ekranach #69

O tym że ludzie, mówiąc z dużym przymrużeniem oka, generalnie są idiotami, wiadomo nie od dziś. Grupka widzów serialowej odsłony "The Walking Dead" ponownie dała nam powód, by o tej smutnej prawdzie nie zapominać. Na szczęście to nie jedyna informacja spoza świata komiksu, która ostatnio pojawiła się w sieci. Zapraszam do rozwinięcia posta.
Josh McDermitt, znany między innymi z roli Eugene'a w "The Walking Dead", padł ofiarą kretynów mających problem z odróżnieniem serialu od rzeczywistości. Jego postać podczas niedawno zakończonego sezonu dokonała kilku zaskakujących i kontrowersyjnych decyzji, więc w niektórych pustych głowach zrodził się pomysł... grożenia śmiercią aktorowi. W transmisji na żywo McDermitt ogłosił, że pogróżek dostawał tak dużo, iż nie był już pewien, czy chodzi o niego czy też o granego przez niego Eugene'a. Efekt jest taki, że aktor zlikwidował wszystkie konta w serwisach społecznościowych.

No cóż, McDermitt dołączył zatem do coraz bardziej pokaźnej grupy aktorów, którzy doświadczyli podobnych nieprzyjemności.

Źródło: Na Ekranie
---------------------------------------------------------------------------
Wciąż czekamy na pełny zwiastun trzeciego sezonu "Fear the Walking Dead". Ten nadal się nie pojawił, lecz stacja AMC wypuściła kilka dni temu trwającą pół minuty zajawkę. Zawsze coś.
---------------------------------------------------------------------------
Czas na kolejny filmik. Tym razem macie okazję pooglądać Todda McFarlane'a machającego przed kamerą scenariuszem do nowego filmu "Spawn". Nie jestem pewien, ale to chyba przedstawicielom studiów filmowych powinien go pokazywać ;)
---------------------------------------------------------------------------
Na deser zaś news nie mający nic wspólnego z żadnym ekranem, ale jakoś mi tutaj przypasował. Serwis ICv2 donosi, że "Lazarus" doczeka się wersji RPG.
Wspomniane RPG nazywać ma się "The World of Lazarus" i zostanie opublikowany przez firmę Green Ronin. Oparty ma zostać systemie stworzonym przez tego wydawcę, a nazywa się on AGE. Wydawca opublikuje książkę wprowadzającą graczy w realia świata. Będzie ona także zawierać wszystkie typowe dla systemów RPG informacje oraz dodatki. Premiera gry zaplanowana została na jesień tego roku.

Źródło: ICv2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz