czwartek, 27 kwietnia 2017

Ruszył lipcowy preorder na Atom Comics

Od wczoraj dostępny jest już lipcowy preorder na stronie ATOM Comics. Być może zauważyliście, że ostatnimi czasy znacznie częściej polecam więcej wydań zbiorczych i tym razem będzie podobnie. Nie powinno to być nic dziwnego, skoro sam jakiś czas temu, ze względów ekonomicznych, zdecydowałem się przestać kupować nowe serie w zeszytach i postawić na trejdy. Co zatem rzuciło mi się w oczy? Sprawdźmy.

Spośród lipcowych nowości najmocniej przykuły mój wzrok dwa tytuły. Jeden Was nie zdziwi i jest to pierwszy numer miniserii "Lazarus: X+66". Drugim tytułem jest pogrubiona premiera "Generation Gone" od Alesa Kota. Matt Wagner zostanie wymieniony po raz pierwszy dziś, a to za sprawą zerowej numeru "Mage: The Hero Denied". I wreszcie wydaje mi się, że warto też zakręcić się koło "Moonstruck" od Grace Ellis oraz zwrócić baczną uwagę na "Sacred Creatures".

Jeśli jesteście fanami ramotek, to w lipcu ukaże się odświeżona wersja pierwszego numeru "Bloodstrike" (i to w dwóch wersjach kolorystycznych). Z kolei na łamach szesnastego numeru "Image+" do finału dojdzie historia przedstawiająca origin Negana z "The Walking Dead". Z wakacji powraca "Snotgirl", zaś "Sons of the Devil" dojdzie do swojego finału.

Teraz czas na danie główne, a więc wydania zbiorcze. Tych na lipiec i sierpień zaplanowano całkiem sporo. Zacznijmy od rzeczy za dziesięć dolców. Tutaj rodzynek pod postacią premierowej odsłony "Curse Words". Na lipiec zaplanowano także piąty tom "Birthright", drugą odsłonę "Black Road", szósty już trejd "Black Science", kolejną odsłonę "Kill or be Killed". Wspomniałem już raz, czas na drugi. W lipcu ukaże się także wznowienie pierwszej serii "Mage: The Hero Discovered" Matta Wagnera. Sierpień to z kolei data premiery zbiorczego wydania "God Country".

Sekcję bardziej wypasionych wydań chciałbym otworzyć od polecenia "Balsamic Sketchbook & Art", które jest popisem mało znanego, ale piekielnie uzdolnionego Giannisa Milonogiannisa. Zapowiedziano także długo wyczekiwany deluxe "Low". Uważajcie jednak - data premiery to dopiero październik. Z okazji dwudziestolecia powstania postaci The Darkness, Top Cow zapowiada wydanie zbiorcze z crossoverami z jego udziałem. Wznowienia w twardej oprawie doczeka się "The Other Side" Jasona Aarona i Camerona Stewarta. Na deser wreszcie kolejne wydania deluxe "Wayward" oraz "The Wicked + The Divine".

Na koniec wreszcie cała masa przypinek dla najbardziej zatwardziałych fanów. Tanie nie są, przyznaję, ale może kogoś z Was zainteresują. Te związane z "Sagą" są TU oraz TU. Najwięcej otrzymają oczywiście wielbiciele "The Walking Dead" - TU, TU, TU oraz TU. Warto też wspomnieć o piórze w kształcie Lucille :) Zaś dwie przypinki są też dla fanów "The Wicked + The Divine" - TU i TU.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz